1. oldal · 12 termék
Danone joghurt499 FtSertéslapocka csont nélkül1249 FtMüller tejberizs299 FtHerz sonka499 FtRoppanir bundásmackó1399 FtEduscho őrölt kávé1399 FtHELL energiaital399 FtUltra Free mosógél1999 FtDelma margarin529 FtTopjoy249 FtPepsi, Mirinda, Mountain Dew, 7-UP zero289 FtMárka szénsavas üdítő, limonádé359 Ft2. oldal · 17 termék
Mecom füstölt kolbász vg.KOMETA Lecsókolbász, Csípős lecsókolbász vg.219 FtMaster Good füstölt csirke párizsi299 FtKOMETA Bécsi felvágott, Olasz felvágott, Tavaszi szelet, Fokhagymás szelet, Soproni felvágott, Zala felvágott259 FtKOMETA Ízes sonka299 Ftprivát sertés májas595 FtPick viaszos borjúmájasPiros füstölt bfi virsli199 FtMaster good füstli419 FtPalini füstölt kenyérszalonna219 FtBogdányi füstölt tokaszalonna339 FtMizo teavaj499 FtMagyar Hasáb sajt189 FtMizo szeletelt Trappista649 Ftprivát natúr joghurt89 Ftprivát kefír89 Ftprivát Föl 20%299 Ft3. oldal · 15 termék
Mizo Tejföl 330g 20%499 FtPiros kaukázusi kefir 450g329 FtNádudvari körözött 135g499 FtMizo rudi199 Ftprivát hasábburgonya 1kg899 FtFarm Frites hullámos hasábburgonya 2,5kg2499 FtFánk189 FtMagnum799 FtBurgonya 5kg1449 FtRiceland "A" Rizs 1kg729 Ftprivát hántolt, feles sárgaborsó 400g259 FtHázias ízek készétel 400g799 FtPiros lúdgége 8 tojásos száraztészta 200g499 Ft4. oldal · 16 termék
Giana olajbogyó 195g mag nélküli (70g), paprikás (80g)239 FtRio Mare tonhalsaláta 160g többféle1399 Ftprivát folyékony édesítő 250ml499 FtFloriol extra szűsz olívaolaj 500ml1699 FtCafé Frei őrölt kávé 200g mogyoró, riói rumos-csoki, tokiói málna1599 FtOrbit drazsé bag 29g pepermint, spearmint, Airwaves extreme479 FtPiros müzliszelet 20g többféle69 FtPiros gabonapehely, gabonagolyó 250g csokoládés, fahéjas399 FtSzerencsi töltött szelet 19g földimogyorós, písztáciás, 20g Bogyó és Babóca259 FtGyőri Édes Kismackó 30g csokis, epres, tejkrémes109 FtDr.Gerard ostyarúd 112g többféle429 FtDetki háztartási keksz 160g állatfigurás gyerekeknek, kakaós, banános, 180g Vital Cukor STOP, 200g klasszikus269 FtMogyi napraforgómag 200g héjas sós, sótlan549 FtNatur Aqua ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dús159 FtSzentkirályi ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dús179 Ft5. oldal · 12 termék
Apenta Optima, Light, Vitamixx 1,5l többféleMizse ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dúsMizse ásványvíz 0,5l mentes, dús109 FtMizse ásványvíz 1l mentes, dús139 FtKubu Play 0,4l, Waterrr 0,5l többféle279 FtTraubisoda 1,75l szőlő, kékszőlő, zero499 FtAqualife extra dús ízesített ásványvíz 1,5l alma, citrom299 FtAqualife ízesített ásványvíz 1,5l mentes, dús, többféle179 FtQueen szénsavas üdítő 2,5l többféle499 Ft1+1 2,5l Queen = 1 db Queen strandlabda6. oldal · 12 termék
Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley 0,5l többféle399 FtCoca-Cola, Fanta, Sprite 1,75l, Kinley 1,5l többféle679 FtPepsi, Mirinda narancs zero, 7-UP zero, Mountain Dew 2l többféle629 FtSoproni sör 0,5l dobozos, klasszik, alkoholmentes299 FtTörley Selection pezsgő 0,75l extra sec, rosé sec, brut2399 FtLöwenbrau sör 0,5l dobozos299 FtGösser Natur Zitrone sör 0,5l dobozos, többféle349 FtStaropramen sör 0,5l dobozos369 FtHeineken sör 6x0,5l dobozos2299 FtRegina Strong papírtörlő599 FtLibresse egészségügyi betét 10db-os, tisztasági betét 30-50db-os, többféle599 FtAlways tisztaságibetét 20-30db-os singles normal fresh, long, normal deo699 Ft7. oldal · 11 termék
8. oldal · 10 termék
Gillette borotvahab 250ml1199 FtJar Platinum mosogatógép kapszula Miracle+ lemon3999 FtFinish edényöblítő 400ml, géptisztító 250ml többféle1499 FtPerwoll Renew 3l3999 FtGlossy alufólia 20m849 FtVileda súrolószivacs 2+1db-os499 FtSyoss Oleo intesen hajfesték többféle1999 FtFriskies száraz kutyaeledel 500g699 FtSheba nedves macskaeledel 4x85g999 FtAz újság összes ajánlata
105 termék · érvényes 08.13–08.19
- Danone joghurt, többféle499 Ft549(998 Ft/kg)1. o.
- Sertéslapocka csont nélkül, előhűtött1249 Ft(1249 Ft/kg)1. o.
- Müller tejberizs, Summer ízek, 200g többféle299 Ft3491. o.
- Herz sonka, vg. többféle499 Ft(5544 Ft/kg)1. o.
- Roppanir bundásmackó, fagyasztott1399 Ft1499(1399 Ft/kg)1. o.
- Eduscho őrölt kávé, Tradition Classic, Family Classic1399 Ft1499(5596 Ft/kg)1. o.
- HELL energiaital, dobozos, többféle399 Ft(798 Ft/l)1. o.
- Ultra Free mosógél, white, universal, orchid color1999 Ft(500 Ft/l)1. o.
- Delma margarin, sós, vajízű, joghurtos ízű, multivitaminos529 Ft(1176 Ft/kg)1. o.
- Topjoy, üveges, többféle249 Ft(996 Ft/l)1. o.
- Pepsi, Mirinda, Mountain Dew, 7-UP zero, dobozos, többféle289 Ft1. o.
- Márka szénsavas üdítő, limonádé, többféle359 Ft(180 Ft/l)1. o.
- Mecom füstölt kolbász vg.2. o.
- KOMETA Lecsókolbász, Csípős lecsókolbász vg., Lecsókolbász, Csípős lecsókolbász219 Ft(2190 Ft/kg)2. o.
- Master Good füstölt csirke párizsi299 Ft(2390 Ft/kg)2. o.
- KOMETA Bécsi felvágott, Olasz felvágott, Tavaszi szelet, Fokhagymás szelet, Soproni felvágott, Zala felvágott, Bécsi, Olasz, Tavaszi, Fokhagymás, Soproni, Zala259 Ft(2590 Ft/kg)2. o.
- KOMETA Ízes sonka299 Ft(2990 Ft/kg)2. o.
- privát sertés májas595 Ft(1190 Ft/kg)2. o.
- Pick viaszos borjúmájas2. o.
- Piros füstölt bfi virsli, klasszik, sajtos199 Ft(1421 Ft/kg)2. o.
- Master good füstli, többféle419 Ft(2993 Ft/kg)2. o.
- Palini füstölt kenyérszalonna, vf.219 Ft(2190 Ft/kg)2. o.
- Bogdányi füstölt tokaszalonna, vf.339 Ft(3390 Ft/kg)2. o.
- Mizo teavaj, 82%499 Ft(4990 Ft/kg)2. o.
- Magyar Hasáb sajt189 Ft(1890 Ft/kg)2. o.
- Mizo szeletelt Trappista, klasszik, laktózmentes649 Ft(6490 Ft/kg)2. o.
- privát natúr joghurt, natúr89 Ft(593 Ft/kg)2. o.
- privát kefír89 Ft129(593 Ft/kg)2. o.
- privát Föl 20%, 20%299 Ft339(949 Ft/kg)2. o.
- Mizo Tejföl 330g 20%, 20%499 Ft(1512 Ft/kg)3. o.
- Piros kaukázusi kefir 450g329 Ft(731 Ft/kg)3. o.
- Nádudvari körözött 135g, csípős, házias499 Ft(3696 Ft/kg)3. o.
- Pöttyös palackos Madártej, Karamell ízű tejital, Protein kakaó ital, kakaós tej 300ml, többféle399 Ft(1330 Ft/l)3. o.
- Mizo rudi, 45g citrom-áfonya étcsoki, mangó-maracuja étcsoki, eper-bazsalikom étcsoki vanilia-cappuccino tejcsoki, 51g natúr ét, natúr tej199 Ft3. o.
- Edély Ízei grillkolbász 500g, klasszik, csípős1999 Ft(3998 Ft/kg)3. o.
- privát hasábburgonya 1kg899 Ft9693. o.
- Farm Frites hullámos hasábburgonya 2,5kg, hullámos2499 Ft(1000 Ft/kg)3. o.
- Fánk, 58g pink pillecukros, 65g fahéjas almás töltött189 Ft3. o.
- Magnum, 160g tölcséres mandula, 85-110ml többféle799 Ft3. o.
- Burgonya 5kg1449 Ft3. o.
- Riceland "A" Rizs 1kg, "A"729 Ft3. o.
- privát hántolt, feles sárgaborsó 400g, hántolt, feles259 Ft329(648 Ft/kg)3. o.
- Házias ízek készétel 400g, pásztortarhonya csípős kolbásszal, rakott káposzta, babgulyás sertéshússal799 Ft899(1998 Ft/kg)3. o.
- Piros lúdgége 8 tojásos száraztészta 200g, 8 tojásos499 Ft(2495 Ft/kg)3. o.
- Giana olajbogyó 195g mag nélküli (70g), paprikás (80g), mag nélküli, paprikás239 Ft4. o.
- Rio Mare tonhalsaláta 160g többféle, többféle1399 Ft(8744 Ft/kg)4. o.
- privát folyékony édesítő 250ml499 Ft659(1996 Ft/l)4. o.
- Floriol extra szűsz olívaolaj 500ml, extra szűsz1699 Ft1899(3398 Ft/l)4. o.
- Nescafé 2in1, 3in1 instant kávé 10x8-10x16,5g többféle, 2in1, 3in1, többféle799 Ft4. o.
- Café Frei őrölt kávé 200g mogyoró, riói rumos-csoki, tokiói málna, mogyoró, riói rumos-csoki, tokiói málna1599 Ft(7995 Ft/kg)4. o.
- Orbit drazsé bag 29g pepermint, spearmint, Airwaves extreme, pepermint, spearmint, Airwaves extreme479 Ft(16 517 Ft/kg)4. o.
- Piros müzliszelet 20g többféle, többféle69 Ft(3450 Ft/kg)4. o.
- Piros gabonapehely, gabonagolyó 250g csokoládés, fahéjas, csokoládés, fahéjas399 Ft(1596 Ft/kg)4. o.
- Szerencsi töltött szelet 19g földimogyorós, písztáciás, 20g Bogyó és Babóca, földimogyorós, písztáciás, Bogyó és Babóca259 Ft4. o.
- Győri Édes Kismackó 30g csokis, epres, tejkrémes, csokis, epres, tejkrémes109 Ft129(3633 Ft/kg)4. o.
- Dr.Gerard ostyarúd 112g többféle, többféle429 Ft(3830 Ft/kg)4. o.
- Detki háztartási keksz 160g állatfigurás gyerekeknek, kakaós, banános, 180g Vital Cukor STOP, 200g klasszikus, állatfigurás gyerekeknek, kakaós, banános, Vital Cukor STOP, klasszikus269 Ft4. o.
- Mogyi napraforgómag 200g héjas sós, sótlan, héjas sós, sótlan549 Ft(2745 Ft/kg)4. o.
- Natur Aqua ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dús, mentes, enyhe, dús159 Ft(106 Ft/l)4. o.
- Szentkirályi ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dús, mentes, enyhe, dús179 Ft(119 Ft/l)4. o.
- Apenta Optima, Light, Vitamixx 1,5l többféle, Optima, Light, Vitamixx, többféle5. o.
- Mizse ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dús, mentes, enyhe, dús5. o.
- Mizse ásványvíz 0,5l mentes, dús, mentes, dús109 Ft(218 Ft/l)5. o.
- Mizse ásványvíz 1l mentes, dús, mentes, dús139 Ft(139 Ft/l)5. o.
- Kubu Play 0,4l, Waterrr 0,5l többféle, többféle279 Ft5. o.
- Hey Ho gyümölcsital 1l 20%, 25% többféle, 20%, 25% többféle539 Ft(539 Ft/l)5. o.
- Traubisoda 1,75l szőlő, kékszőlő, zero, szőlő, kékszőlő, zero499 Ft(285 Ft/l)5. o.
- Aqualife extra dús ízesített ásványvíz 1,5l alma, citrom, alma, citrom299 Ft(199 Ft/l)5. o.
- Aqualife ízesített ásványvíz 1,5l mentes, dús, többféle, mentes, dús, többféle179 Ft(119 Ft/l)5. o.
- Fröccsvíz 1,5l extra dús, extra dús179 Ft(119 Ft/l)5. o.
- Queen szénsavas üdítő 2,5l többféle, többféle499 Ft(200 Ft/l)5. o.
- 1+1 2,5l Queen = 1 db Queen strandlabda5. o.
- Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley 0,5l többféle, többféle399 Ft(798 Ft/l)6. o.
- Coca-Cola, Fanta, Sprite 1,75l, Kinley 1,5l többféle, többféle679 Ft6. o.
- Pepsi, Mirinda narancs zero, 7-UP zero, Mountain Dew 2l többféle, többféle629 Ft(315 Ft/l)6. o.
- Soproni sör 0,5l dobozos, klasszik, alkoholmentes, klasszik, alkoholmentes299 Ft329(598 Ft/l)6. o.
- Törley Selection pezsgő 0,75l extra sec, rosé sec, brut, extra sec, rosé sec, brut2399 Ft(3199 Ft/l)6. o.
- Löwenbrau sör 0,5l dobozos299 Ft(598 Ft/l)6. o.
- Gösser Natur Zitrone sör 0,5l dobozos, többféle, Natur Zitrone, többféle349 Ft(698 Ft/l)6. o.
- Staropramen sör 0,5l dobozos369 Ft(738 Ft/l)6. o.
- Heineken sör 6x0,5l dobozos2299 Ft(766 Ft/l)6. o.
- Regina Strong papírtörlő, Strong599 Ft(300 Ft/tekercs)6. o.
- Libresse egészségügyi betét 10db-os, tisztasági betét 30-50db-os, többféle, többféle599 Ft6. o.
- Always tisztaságibetét 20-30db-os singles normal fresh, long, normal deo, singles normal fresh, long, normal deo699 Ft6. o.
- Fa tusfürdő, többféle999 Ft(2498 Ft/l)7. o.
- Head&Shoulders sampon, többféle1999 Ft7. o.
- Loctite super bond power gél pillanatragasztó, Power Gél679 Ft(339 500 Ft/kg)7. o.
- Loctite super bond univerzális folyékony pillanatragasztó, Univerzális Folyékony599 Ft(199 667 Ft/kg)7. o.
- Pritt papírragasztó stift, 11g többféle599 Ft(54 455 Ft/kg)7. o.
- Zewa nedves toalettpapír, többféle499 Ft549(12 Ft/db)7. o.
- Corega műfogsor rögzítő, többféle1449 Ft(36 225 Ft/kg)7. o.
- Sky Art körző szett599 Ft7. o.
- Sky Art iskolai ecset készlet499 Ft(100 Ft/db)7. o.
- Sky Art háromszög ceruza599 Ft(50 Ft/db)7. o.
- Sky Art neon színű gyurma, neon színű399 Ft(33 Ft/db)7. o.
- Gillette borotvahab 250ml, conditioning, revitalizing1199 Ft(4796 Ft/l)8. o.
- Ambi-Pur légfrissítő spray 185ml, gél 8ml többféle, többféle1299 Ft8. o.
- Jar Platinum mosogatógép kapszula Miracle+ lemon, Miracle+ lemon3999 Ft8. o.
- Finish edényöblítő 400ml, géptisztító 250ml többféle, többféle1499 Ft8. o.
- Perwoll Renew 3l, color, black, blossom3999 Ft(1333 Ft/l)8. o.
- Glossy alufólia 20m849 Ft(42 Ft/m)8. o.
- Vileda súrolószivacs 2+1db-os, glitzi, ultra fresh499 Ft(166 Ft/db)8. o.
- Syoss Oleo intesen hajfesték többféle, többféle1999 Ft8. o.
- Friskies száraz kutyaeledel 500g, balance, junior699 Ft(1398 Ft/kg)8. o.
- Sheba nedves macskaeledel 4x85g, húsos, mix-delicate999 Ft(2938 Ft/kg)8. o.
