1. oldal · 12 termék
Bogdányi füstölt tokaszalonna vf.249 FtHELL energiaital399 FtMizo Tejföl 20%499 FtMagyar Hasáb sajt189 FtRoppanir bundásmackó1499 FtGiana olajbogyó239 FtEduscho őrölt kávé1399 FtUltra Free mosógél1999 FtDelma margarin529 FtTopjoy249 FtPepsi, Mirinda, Mountain Dew, 7-UP zero289 FtMárka szénsavas üdítő, limonádé359 Ft2. oldal · 18 termék
Mecom füstölt kolbász vg.299 FtMaster Good füstölt csirke párizsi239 Ftprivát sertés májas595 FtPalini füstölt kenyérszalonna vf.219 FtNádudvari körözött499 FtMizo rudi199 FtFánk189 FtSertéslapocka csont nélkül1249 Ftprivát hasábburgonya899 FtRiceland "A" Rizs729 FtHázias Ízek készétel899 Ftprivát hántolt, feles sárgaborsó259 FtFloriol extra szűsz olívaolaj1899 Ftprivát folyékony édesítő499 Ft(CBA) Piros müzliszelet69 Ft(CBA) Piros gabonapehely, gabonagolyó399 Ft3. oldal · 10 termék
Győri édes kismackó129 FtDetki háztartási keksz269 FtQueen szénsavas üdítő 2,5l többféle *499 FtMizse ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dús *119 FtCoca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley 0,5l többféle *399 FtCoca-Cola, Fanta, Sprite 1,75l, Kinley 1,5l többféle *679 FtGösser Natur Zitrone sör 0,5l dobozos, többféle *349 FtHeineken sör 6x0,5l dobozos *2299 FtRegina Strong papírtörlő599 FtFa tusfürdő 400ml többféle999 Ft4. oldal · 5 termék
Az újság összes ajánlata
45 termék · érvényes 08.13–08.19
- Bogdányi füstölt tokaszalonna vf.249 Ft(2490 Ft/kg)1. o.
- HELL energiaital, többféle399 Ft(798 Ft/l)1. o.
- Mizo Tejföl 20%, 20%499 Ft(1512 Ft/kg)1. o.
- Magyar Hasáb sajt189 Ft(1890 Ft/kg)1. o.
- Roppanir bundásmackó, fagyasztott1499 Ft(1499 Ft/kg)1. o.
- Giana olajbogyó, mag nélküli (70g), paprikás (80g)239 Ft1. o.
- Eduscho őrölt kávé, Tradition Classic, Family Classic1399 Ft1499(5596 Ft/kg)1. o.
- Ultra Free mosógél, white, universal, orchid color1999 Ft(500 Ft/l)1. o.
- Delma margarin, sós, vajízű, joghurtos ízű, multivitaminos529 Ft(1176 Ft/kg)1. o.
- Topjoy, többféle249 Ft(996 Ft/l)1. o.
- Pepsi, Mirinda, Mountain Dew, 7-UP zero, többféle289 Ft1. o.
- Márka szénsavas üdítő, limonádé, többféle359 Ft(180 Ft/l)1. o.
- Mecom füstölt kolbász vg.299 Ft(2990 Ft/kg)2. o.
- Master Good füstölt csirke párizsi239 Ft(2390 Ft/kg)2. o.
- privát sertés májas595 Ft(1190 Ft/kg)2. o.
- Palini füstölt kenyérszalonna vf.219 Ft(2190 Ft/kg)2. o.
- Nádudvari körözött, csípős, házias499 Ft(3696 Ft/kg)2. o.
- Pöttyös palackos Madártej, Karamell ízű tejital, Protein kakaó ital, kakaós tej, többféle399 Ft(1330 Ft/l)2. o.
- Mizo rudi, 45g citrom-áfonya étcsoki, mangó-maracuja étcsoki, eper-bazsalikom étcsoki, 51g natúr ét, natúr tej199 Ft2. o.
- Fánk, 58g pink pillecukros, 65g fahéjas almás töltött189 Ft2. o.
- Sertéslapocka csont nélkül, előhűtött1249 Ft(1249 Ft/kg)2. o.
- privát hasábburgonya, fagyasztott899 Ft969(899 Ft/kg)2. o.
- Riceland "A" Rizs729 Ft(729 Ft/kg)2. o.
- Házias Ízek készétel, pásztortarhonya csípős kolbásszal, rakott káposzta, babgulyás sertéshússal899 Ft(2248 Ft/kg)2. o.
- privát hántolt, feles sárgaborsó259 Ft329(648 Ft/kg)2. o.
- Floriol extra szűsz olívaolaj1899 Ft(3798 Ft/l)2. o.
- privát folyékony édesítő499 Ft659(1996 Ft/l)2. o.
- Nescafé 2in1, 3in1 instant kávé, többféle799 Ft2. o.
- (CBA) Piros müzliszelet, többféle69 Ft(3450 Ft/kg)2. o.
- (CBA) Piros gabonapehely, gabonagolyó, csokoládés, fahéjas399 Ft(1596 Ft/kg)2. o.
- Győri édes kismackó, csokis, epres, tejkrémes129 Ft(4300 Ft/kg)3. o.
- Detki háztartási keksz, 160g állatfigurás gyerekeknek, kakaós, banános, 180g Vital Cukor STOP, 200g klasszikus269 Ft3. o.
- Queen szénsavas üdítő 2,5l többféle *, többféle499 Ft(200 Ft/l)3. o.
- Mizse ásványvíz 1,5l mentes, enyhe, dús *, mentes, enyhe, dús119 Ft149(79 Ft/l)3. o.
- Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley 0,5l többféle *, többféle399 Ft(798 Ft/l)3. o.
- Coca-Cola, Fanta, Sprite 1,75l, Kinley 1,5l többféle *, többféle679 Ft3. o.
- Gösser Natur Zitrone sör 0,5l dobozos, többféle *, többféle349 Ft(698 Ft/l)3. o.
- Heineken sör 6x0,5l dobozos *2299 Ft(766 Ft/l)3. o.
- Regina Strong papírtörlő, Strong599 Ft(300 Ft/tekercs)3. o.
- Fa tusfürdő 400ml többféle, többféle999 Ft(2498 Ft/l)3. o.
- Ambi-Pur légfrissítő spray 185ml, gél 8ml többféle, többféle1299 Ft(7022 Ft/l)4. o.
- Jar Platinum mosogatógép kapszula Miracle+ lemon, Miracle+ lemon3999 Ft(89 Ft/db)4. o.
- Syoss Oleo intense hajfesték többféle, többféle1999 Ft(1999 Ft/db)4. o.
- Sky Art háromszög ceruza599 Ft(50 Ft/db)4. o.
- Sky Art iskolai ecset készlet499 Ft(100 Ft/db)4. o.
