1. oldal · 12 termék
Kinga bfi. szendvics szelet269 Ftprivát panírozott csirkemell csíkok3199 FtCsabai lángolt kolbász1099 FtTanya aranya egész trappista1499 FtSertéscomb csont nélkül1129 FtPringles chips999 FtHELL energiaital956 FtPepsi, Mirinda narancs, 7-Up, Mountain DewBaba tusfürdő799 FtCoccolino wonder wash mosógél4599 FtFriskies macskaeledel nedves 4x85g, száraz 300g599 Ft2. oldal · 15 termék
Herz csirkemell sonkaPick párizsiprivát csemege, paprikás szalámi vg.Pick pickolino virsli399 Ftprivát fokhagymás szeletprivát szelet többféle, paprikás diákcsemege199 FtNádudvari májas199 Ftprivát bfi.Kaiser Frankfurti csibe1099 FtNádudvari füstölt csemegeszalonna vf.Alpro not milk zabital849 Ftprivát Tejföl769 FtMeggle cukrászhabalap699 FtActimel, triple, actikids joghurtital699 FtZott Jogobella joghurt169 Ft3. oldal · 13 termék
Milli krémtúró259 FtMizo kakaó, madártej, tejeskávé, tejital dobozos399 FtMaster Good tempurált csirke nuggets1999 FtMizo Tejföl499 FtMizo félzsíros rögös túró859 FtMancs Őrjárat kakaós tejtábla249 FtMancs Őrjárat kakaós tejtábla499 FtMancs Őrjárat puding, figurával449 FtMancs Őrjárat pizza999 FtMancs Őrjárat meglepetés tojás479 FtMancs Őrjárat táska599 Ft4. oldal · 19 termék
Hízott kacsacomb3199 FtValdor cheddar sajttal töltött panírozott csirkemell1999 FtNektarin759 FtGyermelyi 4 tojásos száraztészta669 FtKnorr leveskocka599 FtNudo instant tésztaleves169 Ftprivát Prémium bulgur, hántolt árpa329 FtAgrico vagdalt, sonka, löncs499 FtAgrico sonka629 Ftprivát szeletelt gomba599 FtParmen ecetes pfefferoni paprika, ecetes chilipaprika699 FtParmen cseresznyebefőtt, őszibarackbefőtt999 FtFelix ketchup999 FtSuree kókusztej799 FtEduscho Family instant kávé899 FtSüssina édesítő699 FtChupa Chups nyalóka129 FtKinder happy hippo t1229 Ft5. oldal · 14 termék
6. oldal

7. oldal · 14 termék
8. oldal · 12 termék
Axe fine fragrance tusfürdő1799 FtAxe tusfürdő1199 FtDove tusfürdő1299 FtAxe fine fragrance dezodor1499 FtAxe deo 150ml többféle, stift 50ml black1299 FtBaba tusfürdő799 FtDove dezodor1099 Ftprivát száraz kutyaeledel1099 FtChemotox légy- és szúnyogírtó1099 FtChemotox darázsírtó spray1199 FtMűanyag kulacs879 FtAz újság összes ajánlata
99 termék · érvényes 08.06–08.12
- Kinga bfi. szendvics szelet269 Ft(2690 Ft/kg)1. o.
- privát panírozott csirkemell csíkok, fagyasztott3199 Ft(2133 Ft/kg)1. o.
- Csabai lángolt kolbász, vg.1099 Ft(3663 Ft/kg)1. o.
- Tanya aranya egész trappista1499 Ft(2204 Ft/kg)1. o.
- Sertéscomb csont nélkül, előhűtött1129 Ft(1129 Ft/kg)1. o.
- Pringles chips, többféle999 Ft1199(6055 Ft/kg)1. o.
- HELL energiaital, dobozos956 Ft(956 Ft/l)1. o.
- Pra della luna prosecco, brut, extra dry2799 Ft(3732 Ft/l)1. o.
- Pepsi, Mirinda narancs, 7-Up, Mountain Dew, többféle1. o.
- Baba tusfürdő, többféle799 Ft(1998 Ft/l)1. o.
- Coccolino wonder wash mosógél, clean, care4599 Ft(2129 Ft/l)1. o.
- Friskies macskaeledel nedves 4x85g, száraz 300g, többféle599 Ft(1762 Ft/kg)1. o.
- Herz csirkemell sonka2. o.
- Pick párizsi, Sertés, Füst ízesítésű, Sajtos-snidlinges és Chilis-zöldfűszeres2. o.
- privát csemege, paprikás szalámi vg., csemege, paprikás2. o.
- Pick pickolino virsli, Sertés és sajtos-sertés399 Ft(2850 Ft/kg)2. o.
- privát fokhagymás szelet2. o.
- privát szelet többféle, paprikás diákcsemege, többféle, paprikás diákcsemege199 Ft249(3618 Ft/kg)2. o.
- Nádudvari májas, többféle, paraszt májas199 Ft2. o.
- privát bfi.2. o.
- Kaiser Frankfurti csibe1099 Ft(2198 Ft/kg)2. o.
- Nádudvari füstölt csemegeszalonna vf.2. o.
- Alpro not milk zabital, 1,8%, 3,5%849 Ft(849 Ft/l)2. o.
- privát Tejföl, 12% vödrös769 Ft(961 Ft/kg)2. o.
- Meggle cukrászhabalap699 Ft(1398 Ft/l)2. o.
- Actimel, triple, actikids joghurtital, többféle699 Ft(1748 Ft/kg)2. o.
- Zott Jogobella joghurt, többféle169 Ft(1127 Ft/kg)2. o.
- Milli krémtúró, többféle259 Ft(2878 Ft/kg)3. o.
- Pöttyös Guru, 30g 0% cukor citromkrémes, 38g karamell249 Ft3. o.
- Pöttyös Rudi, többféle249 Ft3. o.
- Mizo kakaó, madártej, tejeskávé, tejital dobozos, többféle399 Ft(887 Ft/l)3. o.
- Master Good tempurált csirke nuggets, fagyasztott1999 Ft2299(1999 Ft/kg)3. o.
- Mizo Tejföl, 20%499 Ft(1512 Ft/kg)3. o.
- Mizo félzsíros rögös túró, félzsíros859 Ft(1909 Ft/kg)3. o.
- Mancs Őrjárat kakaós tejtábla249 Ft(8300 Ft/kg)3. o.
- Mancs Őrjárat kakaós tejtábla499 Ft(6238 Ft/kg)3. o.
- Mancs Őrjárat puding, figurával449 Ft499(6414 Ft/kg)3. o.
- Mancs Őrjárat pizza, 275g margherita, 280g sonkás999 Ft3. o.
- Mancs Őrjárat meglepetés tojás479 Ft(23 950 Ft/kg)3. o.
- Mancs Őrjárat táska, Chase, Skye599 Ft(599 Ft/db)3. o.
- Hízott kacsacomb, fagyasztott3199 Ft4. o.
- Valdor cheddar sajttal töltött panírozott csirkemell, fagyasztott1999 Ft(3123 Ft/kg)4. o.
- Nektarin759 Ft4. o.
- Gyermelyi 4 tojásos száraztészta, rövidcső, szarvacska, tarhonya, ABC, copfocska, csusza, hosszúmetélt, kiskagyló, kiskocka, nagykocka, rizsszem, spagetti669 Ft(1338 Ft/kg)4. o.
- Knorr leveskocka, többféle599 Ft669(4992 Ft/kg)4. o.
- Nudo instant tésztaleves, csirkehús, zöldséges, tradícionális török169 Ft(2414 Ft/kg)4. o.
- privát Prémium bulgur, hántolt árpa329 Ft(658 Ft/kg-tól)4. o.
- Agrico vagdalt, sonka, löncs, többféle499 Ft599(1663 Ft/kg)4. o.
- Agrico sonka, bajor, dalmát629 Ft(2097 Ft/kg)4. o.
- Fish tonhalsaláta, többféle699 Ft4. o.
- privát szeletelt gomba, konzerv, üveges599 Ft7294. o.
- Parmen ecetes pfefferoni paprika, ecetes chilipaprika699 Ft4. o.
- Parmen cseresznyebefőtt, őszibarackbefőtt999 Ft4. o.
- Felix ketchup, hozzáadott cukor nélkül, csemege999 Ft4. o.
- Suree kókusztej, 17%799 Ft(1998 Ft/l)4. o.
- Eduscho Family instant kávé, Family899 Ft(17 980 Ft/kg)4. o.
- Süssina édesítő699 Ft(1 Ft/db)4. o.
- Chupa Chups nyalóka, best of, nyelvfestős129 Ft(10 750 Ft/kg)4. o.
- Kinder happy hippo t1229 Ft(11 063 Ft/kg)4. o.
- Dolcezza cappuccino, klasszik, vanilia, csoki5. o.
- Nestlé fitness, gabona szelet, többféle149 Ft5. o.
- Mars 2pack 70g, Snickers super 2x37,5g, Twix Xtra 75g479 Ft5. o.
- Karaván, Paloma őrölt kávé5. o.
- Yumm! Gummi gumicukor, többféle289 Ft(4129 Ft/kg)5. o.
- Cerbona müzli, többféle599 Ft(2995 Ft/kg)5. o.
- Chio chips, többféle429 Ft5. o.
- Sió gyümölcsital, 20%-os, Rostos 12% őszi-naracs, őszi-alma-meggy-mála, Zero, Vitatigris, többféle549 Ft(549 Ft/l)5. o.
- Márka gyümölcsital, többféle399 Ft(266 Ft/l)5. o.
- Győri Édes keksz, klasszik, kakaós, kókuszos5. o.
- FruttaMax szörp, többféle999 Ft(1998 Ft/l)5. o.
- FruttaMax Gold szörp, Gold, többféle1099 Ft(2198 Ft/l)5. o.
- Powerade izotóniás ital, többféle479 Ft(958 Ft/l)5. o.
- privát popcorn, sós, vajas5. o.
- Vital drink immuni tea, többféle399 Ft449(798 Ft/l)7. o.
- St.Hubertus, többféle3299 Ft3699(6598 Ft/l)7. o.
- Romanoff likőr, meggy citrom, sárgabarack3299 Ft(6598 Ft/l)7. o.
- Romanoff vodka3299 Ft(6598 Ft/l)7. o.
- Romanoff vodka4399 Ft(6284 Ft/l)7. o.
- Dreher 24 alkoholmentes sör, többféle299 Ft(598 Ft/l)7. o.
- Ooops! Sensitive papírtörlő, Sensitive639 Ft(160 Ft/tekercs)7. o.
- Ooops! toalettpapír, sensitive, kamilla, aloe vera849 Ft949(106 Ft/tekercs)7. o.
- privát folyékony szappan, almond, sensitive, ocean599 Ft699(599 Ft/l)7. o.
- privát mosogató és tisztítószer, citrom, zöldalma549 Ft649(732 Ft/l)7. o.
- Riesenbräu sör249 Ft289(498 Ft/l)7. o.
- Gösser Prémium sör, Prémium359 Ft399(718 Ft/l)7. o.
- Persil mosópor, mosógél, kapszula, többféle2199 Ft7. o.
- Silan öblítő koncentrátum, többféle2299 Ft7. o.
- Axe fine fragrance tusfürdő, Fine Fragrance1799 Ft(4498 Ft/l)8. o.
- Axe tusfürdő1199 Ft(2998 Ft/l)8. o.
- Dove tusfürdő1299 Ft(2887 Ft/l)8. o.
- Axe fine fragrance dezodor, Fine Fragrance1499 Ft(9993 Ft/l)8. o.
- Axe deo 150ml többféle, stift 50ml black, black1299 Ft8. o.
- Baba tusfürdő799 Ft(1998 Ft/l)8. o.
- Dove dezodor1099 Ft8. o.
- privát száraz kutyaeledel, baromfi, marha1099 Ft1299(366 Ft/kg)8. o.
- Chemotox légy- és szúnyogírtó1099 Ft(2748 Ft/l)8. o.
- Chemotox darázsírtó spray1199 Ft(2998 Ft/l)8. o.
- Sky Art tubusos tempera 12db-os, nagy vízfesték 18db-os859 Ft(859 Ft/db)8. o.
- Műanyag kulacs879 Ft(879 Ft/db)8. o.

