1. oldal · 12 termék
Zott Jogobella joghurt169 FtPepsi, Mirinda narancs zero, 7-UP zero, Mountain Dew399 Ftprivát csemege, paprikás szalámi vg.399 Ftprivát bfi.119 Ftprivát panírozott csirkemell csíkok3199 FtKaraván, Paloma őrölt kávé1199 FtHELL energiaital956 FtPepsi, Mirinda narancs, 7-Up, Mountain Dew599 FtBaba tusfürdő799 FtCoccolino wonder wash mosógél4599 FtFriskies macskaeledel nedves, száraz599 Ft2. oldal · 14 termék
privát szelet többféle, paprikás diákcsemege199 Ftprivát fokhagymás szelet239 FtNádudvari májas199 FtMeggle cukrászhabalap699 FtMizo Tejföl499 FtMizo félzsíros rögös túró859 FtMizo kakaó, madártej, tejeskávé, tejital dobozos399 FtMaster Good tempurált csirke nuggets1999 FtMancs Őrjárat pizza999 FtMancs Őrjárat puding, figurával449 FtSertéscomb csont nélkül1129 FtHízott kacsacomb3199 FtNudo instant tésztaleves169 FtGyermelyi 4 tojásos száraztészta669 Ft3. oldal · 10 termék
4. oldal · 14 termék
XIXO ice tea, üdítő 250ml dobozos, többféle159 FtSzentkirályi ásványvíz 0,7l, 1,5l extra dús, Egy Csepp Gyümölcs 0,7l, 1,5l többféle249 FtSió gyümölcsital 20%-os, Rostos 12% őszi-naracs, őszi-alma-meggy-mála, Zero, Vitatigris 1l többféle549 FtGösser Prémium sör 0,5l dobozos359 FtMárka gyümölcsital 1,5l többféle399 FtHétvezér bor 0,75l többféle699 FtDreher 24 alkoholmentes sör 0,5l dobozos, többféle299 FtRiesenbräu sör 0,5l dobozos289 FtDove deo 150ml, stift 50ml, roll-on 50ml többféle1099 FtPersil mosópor 1,1kg, mosógél 900ml, 990ml, kapszula 11db-os, 13db-os többféle2199 FtSilan öblítő koncentrátum 2772ml, 2860ml többféle2299 Ftprivát száraz kutyaeledel 3kg baromfi, marha1299 FtAz újság összes ajánlata
50 termék · érvényes 08.06–08.12
- Zott Jogobella joghurt, többféle169 Ft(1127 Ft/kg)1. o.
- Pepsi, Mirinda narancs zero, 7-UP zero, Mountain Dew, többféle399 Ft(399 Ft/L)1. o.
- privát csemege, paprikás szalámi vg., csemege, paprikás399 Ft479(3990 Ft/kg)1. o.
- privát bfi.119 Ft129(1190 Ft/kg)1. o.
- privát panírozott csirkemell csíkok, fagyasztott3199 Ft(2133 Ft/kg)1. o.
- Karaván, Paloma őrölt kávé, Paloma1199 Ft1299(5329 Ft/kg)1. o.
- HELL energiaital, dobozos956 Ft(956 Ft/l)1. o.
- Ooops! Sensitive papírtörlő, Sensitive639 Ft(160 Ft/tekercs)1. o.
- Pepsi, Mirinda narancs, 7-Up, Mountain Dew, többféle599 Ft6291. o.
- Baba tusfürdő, többféle799 Ft(1998 Ft/l)1. o.
- Coccolino wonder wash mosógél, clean, care4599 Ft(2129 Ft/l)1. o.
- Friskies macskaeledel nedves, száraz, többféle599 Ft1. o.
- privát szelet többféle, paprikás diákcsemege, többféle, paprikás diákcsemege199 Ft249(3618 Ft/kg)2. o.
- privát fokhagymás szelet, fokhagymás239 Ft279(2390 Ft/kg)2. o.
- Nádudvari májas, többféle, paraszt májas199 Ft2. o.
- Meggle cukrászhabalap699 Ft(1398 Ft/l)2. o.
- Mizo Tejföl, 20%499 Ft(1512 Ft/kg)2. o.
- Mizo félzsíros rögös túró, félzsíros859 Ft(1909 Ft/kg)2. o.
- Mizo kakaó, madártej, tejeskávé, tejital dobozos, többféle399 Ft(887 Ft/l)2. o.
- Master Good tempurált csirke nuggets, tempurált1999 Ft2299(1999 Ft/kg)2. o.
- Mancs Őrjárat pizza, 275g margherita, 280g sonkás999 Ft2. o.
- Mancs Őrjárat puding, figurával449 Ft499(6414 Ft/kg)2. o.
- Sertéscomb csont nélkül1129 Ft(1129 Ft/kg)2. o.
- Hízott kacsacomb3199 Ft(3199 Ft/kg)2. o.
- Nudo instant tésztaleves, csirkehús, zöldséges, tradicionális török169 Ft(2414 Ft/kg)2. o.
- Gyermelyi 4 tojásos száraztészta, rövidcső, szarvacska, tarhonya, ABC, copfocska, csusza, hosszúmetélt, kiskagyló, kiskocka, nagykocka, rizsszem, spagetti669 Ft(1338 Ft/kg)2. o.
- Agrico vagdalt tavaszi, sonkás, ínyenc, krakkói sonka, sertés löncs, tavaszi, sonkás, ínyenc, krakkói sonka, sertés löncs499 Ft599(1663 Ft/kg)3. o.
- privát szeletelt gomba599 Ft729(2995 Ft/kg)3. o.
- Dolcezza cappuccino, klasszik, vanília, csoki359 Ft(3590 Ft/kg)3. o.
- Eduscho Family instant kávé, Family899 Ft(17 980 Ft/kg)3. o.
- Chupa Chups nyalóka, best of, nyelvfestős129 Ft(10 750 Ft/kg)3. o.
- Kinder happy hippo t1229 Ft(11 063 Ft/kg)3. o.
- Mars 2pack, Snickers super, Twix Xtra, Mars 2pack, Snickers super, Twix Xtra479 Ft3. o.
- Győri Édes keksz, klasszik, kakaós, kókuszos399 Ft(2660 Ft/kg)3. o.
- Chio chips, többféle429 Ft3. o.
- privát popcorn, sós, vajas249 Ft(2490 Ft/kg)3. o.
- XIXO ice tea, üdítő 250ml dobozos, többféle, többféle159 Ft199(636 Ft/l)4. o.
- Szentkirályi ásványvíz 0,7l, 1,5l extra dús, Egy Csepp Gyümölcs 0,7l, 1,5l többféle, többféle249 Ft4. o.
- Sió gyümölcsital 20%-os, Rostos 12% őszi-naracs, őszi-alma-meggy-mála, Zero, Vitatigris 1l többféle, többféle549 Ft(549 Ft/l)4. o.
- Gösser Prémium sör 0,5l dobozos, Prémium359 Ft399(718 Ft/l)4. o.
- Márka gyümölcsital 1,5l többféle, többféle399 Ft(266 Ft/l)4. o.
- Hétvezér bor 0,75l többféle, többféle699 Ft(932 Ft/l)4. o.
- St. Hubertus 0,5l többféle, többféle3699 Ft(7398 Ft/l)4. o.
- Dreher 24 alkoholmentes sör 0,5l dobozos, többféle, 24 alkoholmentes, többféle299 Ft(598 Ft/l)4. o.
- Riesenbräu sör 0,5l dobozos289 Ft(578 Ft/l)4. o.
- Dove deo 150ml, stift 50ml, roll-on 50ml többféle, többféle1099 Ft4. o.
- Persil mosópor 1,1kg, mosógél 900ml, 990ml, kapszula 11db-os, 13db-os többféle, többféle2199 Ft4. o.
- Silan öblítő koncentrátum 2772ml, 2860ml többféle, többféle2299 Ft4. o.
- privát száraz kutyaeledel 3kg baromfi, marha, baromfi, marha1299 Ft1739(433 Ft/kg)4. o.
- Sky Art tubusos tempera 12db-os, nagy vízfesték 18db-os859 Ft(859 Ft/db)4. o.
