1. oldal · 3 termék
2. oldal

3. oldal · 8 termék
Profi grill megoldások a felejthetetlen kerti partikhoz!Hatékony árnyékolási megoldások kertbe és teraszra!Medencék és kiegészítők a kerti csobbanáshoz!Minőségi kerti gépek az ápolt és rendezett kerthez!Elengedhetetlen eszközök a kert gondozásához!Növényápolási megoldások a zöldellő kertért!Változatos kültéri és szolár lámpák a hangulatos nyári estékhez!Védelem és stílus kültéri felületekre – hatalmas választék festékekből!4. oldal

5. oldal · 8 termék
Villager vtr 650 150l benzines fűgyűjtős fűnyíró traktor449 990 HUFDaewoo dlmj1500e elektromos fűnyíró 50l gyűjtővel42 990 HUFDaewoo benzines fűkasza dabc520-2 2le 255mm 52cc36 990 HUFReckmann 4 részes fém kerti bútor szett34 990 HUFTip spf 180 e medence homokszűrő52 990 HUFBestway power steel puerto rico ovális fémvázas medence szett139 990 HUFReckmann növénytartó 28x28x70cm fém állvány11 990 HUFRostagyag kaspó krémszínű, 42x42cm16 990 HUF6. oldal

7. oldal · 9 termék
Ferro one egykaros króm színű elforgatható kifolyócsővű mosdó csaptelep11 990 HUFAriston velis tech 50 eu elektromos forróvíztároló 45l 1,5kw119 900 HUFSanotechnik zuhanykabin 90x90x180cm, íves, 5mm edzett üveg, króm színű keret64 990 HUFSavini isabella 85 86x193x50cm komplett fürdőszobabútor99 990 HUFCersanit moduo 80 függesztett fehér 80x62x45cm alsószekrény mosdóval79 990 HUFCersanit president hátsó kifolyású monoblokkos wc34 990 HUFCersanit mille+ wc-tartály szett falsík mögötti, króm nyomólap, peremmentes fali...99 990 HUFDömötör lux wc-tartály, fehér, 1/2-10 l öblítési mennyiség13 990 HUFKuchinox pronto mosogató gránit, egymedencés, bézs, 49x49x21.4cm, 3.5"39 990 HUF8. oldal

9. oldal · 9 termék
Tevere, Talento és Muretto falicsempék3999 HUFNorth falicsempék5499 HUFAlterio falicsempék5999 HUFPatchwork mintás gres padlólapok5999 HUFKeradom gres falburkolók9999 HUFAlabaster Sky gres padlólapok7499 HUFRoma beige gres kültéri fagyálló 31x62cm bézs padlólap4999 HUFLiv elements rezes, 59,8x59,8cm, graníliás, gres padlólap5999 HUFSilvamen bianco kültéri fagyálló 60x120cm szürke szemcsés gres padlólap12 990 HUF10. oldal

11. oldal · 8 termék
Dulux weathershield complete protection homlokzat festék bézs, 9l15 990 HUFSupralux season 26 beltéri falfesték téli dió 5l8999 HUFDulux simply refresh bútorfesték 0,75l, alabástrom szelence7799 HUFPraktiker 250x12,2x1,2cm akusztikus falipanel, polisztirol, vörös9833 HUFFilc 60x30cm grafit építőkocka falpanel4199 HUFDecosa mennyezeti burkolólap dekor 602, 50x50cm 2m2/csomag1499 HUFFieldmann fdsp 200652-e 800ml 650w elektromos festékszóró18 990 HUFFa festőlétra 4 fokos, 152 cm vödörtartó kampóval, erősített lábbal22 990 HUF12. oldal

13. oldal · 8 termék
Webertec beton szárazbeton 30kg 800p1699 HUFPraktibau falazóhabarcs 25 kg/csomag1699 HUFAlapvakolat finomszem. 25 kg weber d200p1899 HUFBaumit finobello kézi glettanyag 20kg/zsák, fehér, beltéri gipszes (0-10mm)6499 HUFMurexin fm 60 flex fugázó 2 kg homok 171 vízlepergető2399 HUFKaindl munkalap tölgy sonoma világos 2600x600x28mm19 497 HUFLambéria lucfenyő "b" 12,5x96x2100mm 10darab/csomag 2,016m24199 HUF65l hobbi talicska horganyzott puttonnyal11 990 HUF14. oldal

15. oldal · 9 termék
Avide holden xl led design mennyezeti lámpa 70w 4000lm 3000-6000k ip20 rf távirá...22 990 HUFAvide led mennyezeti lámpa alice 22w nw 100lm/w 4000k ip44 38x11cm7499 HUFLivana beépített mennyezeti led lámpa 33w 1800lm 3000-6500k ip2027 990 HUFRábalux cerrigen led mennyezeti lámpa 24w 1950lm 1950lm 3000-6500k ip20 rgb 31cm7999 HUFEglo palmaves-e led mennyezeti lámpa 2x10w 2600lm fekete15 990 HUFPraktiker 38cm-es rácsos szolár lámpa699 HUFAvide 30w pir mozgásérzékelővel bővíthető gyorscsatlakozós led reflektor4599 HUFRábalux rapla2 kültéri fali lámpa led 18w 1700lm 2700-4000-6500k ip65 26,5x11cm6999 HUFEntac led fényforrás e27 10w 950lm 4000k a60 gömb nw 3db/csomag1599 HUF16. oldal

17. oldal · 9 termék
Terra aqua vízálló cracovia tölgy laminált padló 1380x191x8mm5999 HUFMaster tamagawa vízálló tölgy laminált padló 1285x192x8mm6499 HUFManor cubana halszálka 643x131x8mm vízálló laminált padló7499 HUFBella aqua vízálló coletta tölgy laminált padló 1380x242x10mm6999 HUFEasystep santorini tölgy laminált padló 1380x191x8mm4999 HUFEgger natursense loja tölgy laminált padló 1292x246x8mm5499 HUFGraboplast compact walder spc padló 180x1250x4mm6499 HUFGraboplast trendy milkshake spc padló 310x620x5mm9999 HUFPadló alátét hőszigetelő sprintus 5mm 4,70m x 1,18m harmonika 5,50 m2/csomag849 HUF18. oldal

19. oldal · 8 termék
Wifis 4in1-szűrőrendszeres 2,6kw inverteres split klíma179 990 HUFOrion omac-2016c1 hűtő-fűtő mobilklíma129 990 HUFHome mobil klíma 3,5/3,3kw 44x82x35cm fehér hűtő-fűtő r290179 990 HUFAsztali/fali ventilátor 50w fehér 23cm lapátátmérő, 3 fokozat9999 HUFDaewoo di-50mff 100w króm padló ventilátor 50cm26 990 HUFWarnex royal rs42 gördíthető infrasugárzó 4200w 30mbar39 990 HUFPraktiker wifi-s 1000w fűtőpanel19 990 HUFPraktiker 2000w távirányítós üveglapos fűtőpanel19 990 HUF20. oldal

21. oldal · 9 termék
Neo munkacipő bőr méret:41 ce s1p sra12 990 HUFNeo munkanadrág (basic) l/52 245g/m28799 HUFNeo munkanadrág karcsúsított (hd slim) l 285g15 990 HUFNeo kantáros nadrág l/52 fényvisszaverő csíkkal 81-240-l15 990 HUFNeo dzseki softshell l/52, vízálló 81-550-l16 990 HUFNeo esőkabát m pu/pvc 310 g/m2 en 34311 890 HUFNeo munkakesztyű 9" nylon nitril bevonatú 4131x759 HUFNeo védőszemüveg fehér lencse759 HUFNeo festőruha s/m3309 HUF22. oldal

23. oldal · 9 termék
Ütős árú csempeszerszámok és kiegészítők széles választékaÜtős árú géptartozékok széles választékaÜtős árú kéziszerszámok széles választékaBosch akkus csavarozó 3,6v 2,0ah ixo 719 990 HUFExpert fúrókalapács 800w, 26mm, kofferben24 990 HUFGüde állványos fúró 800 w 230 v, gtb 20/812171 990 HUFKärcher magasnyomású mosó 3000w k6 special169 990 HUFTornado légkompresszor 24l, 1100w, 8bar, olajos, kiegészítőkkel44 990 HUFVonallézer gcl 2-50 g bosch kék100 490 HUF24. oldal

25. oldal · 9 termék
Hidas műanyag bejárati ajtó 100x210cm jobb fehér w5k121 900 HUFCando tenerife pvc bejárati ajtó jobb 98x208cm, fehér, kilinccsel117 990 HUFTiszai fenyő 75x210cm reverzibilis tele beltéri ajtó55 990 HUFEtna 75x210cm balra nyíló gerébtokos tele beltéri ajtó55 990 HUFDelta velence beltéri ajtó 75x210cm tele belső gerébtok partmenti tölgy jobb fal...39 990 HUFAco ablak bukó műa fehér 80x50cm egyszerű 1 rétegű üveggel20 990 HUFAblak oldalra nyíló jobb fa 60x60cm ug=1,137 990 HUFGránit ablakkönyöklő 101x20x1,8cm csiszolt pearl8299 HUFPadlásfeljáró 60x110 cm fehér u=5w/m2k bútorlap ajtóval47 990 HUF26. oldal

27. oldal · 9 termék
Olek iv 260cm munkalapos sonoma tölgy dekor konyhablokk199 990 HUFPepi nappali fal 220x180x38cm sonoma tölgy/fehér59 990 HUFCity előszoba fal 189x160x35 cm szatén-bézs114 990 HUFJacky3 komód - 4 ajtó 2 fiók sonoma tölgy 160x85x35cm49 990 HUFCity 2025 ifjúsági ágy 94x204cm arwen tölgy-fehér59 990 HUFNero ii sonoma 120x215x60cm tolóajtós tükrös gardróbszekrény109 990 HUFBlue&orange 192x100x50cm 5 polcos fémpolc23 990 HUFPraktiker világos tölgy 60x23x3,8cm lebegőpolc3499 HUFLunaria étkezőszék fehér 81x48x47cm 110kg9999 HUF28. oldal

29. oldal · 9 termék
Folyamatosan megújuló kerti termékeink legújabb darabjaiMegújult bútorosztályunk vadonatúj termékeiÚj festési megoldások széles választékaAquastic aq flat wifi 80 elektromos forróvíztároló 74 l, 2 kw, zárt129 900 HUFAtacama kültéri fagyálló 60x60cm világosszürke gres padlólap8999 HUFDomus compact oberyn 18x125cm 3,5/0,3mm 2,7m2/cs k32 spc padló6999 HUFBútorlap 18x2800x2070mm natúr arwen tölgy 629 fs268999 HUFWeber flexibilis fugázóanyag 4 kg perla2499 HUFEntac szolár led kavics lámpa 2 led nw smd1999 HUF30. oldal

31. oldal · 8 termék
Kültéri pingpong asztal 274x152.5x76cm105 990 HUFAqualing trambulin védőhálóval d:366cm74 990 HUFAqualing trambulin védőhálóval 305cm átmérőjű59 990 HUFAqualing trambulin 183cm fekete-kék, galvanizált acél36 990 HUFTrambulin létra 244/305/366cm-es trambulinokhoz3899 HUFCardamo kerékpár koliken fixed 28-as többféle színben69 990 HUFKerékpár gumi javítókészlet tl-b799 HUFCardamo kerékpár olajzó 100ml859 HUF32. oldal

33. oldal · 8 termék
Háztartási acél létra 3+1 fokostól, 150 kg teherbírás14 990 HUFKerti ruhaszárító négyágú alumínium 42m szárítófelület9999 HUFVileda infinity flex ruhaszárító 30 m kihúzható24 990 HUFVileda ultramax laposfelmosó szett (felmosó+nyél+vödör+kosár)9999 HUFTex box tetős 4,5l tárolódoboz1299 HUFCurver "pacific flipbin" billenő fedeles szemetes műanyag 9l fekete-ezüst2599 HUFOrion oec-04 fehér elektromos tűzhely71 990 HUFSamsung vcc45t0s3r/bol 750w porzsák nélküli piros porszívó29 990 HUF34. oldal

35. oldal · 8 termék
Bambusz roló 120x160cm sötétbarna 2,5mm6434 HUFParadise szőnyeg160x230 cm taupe szürkésbarna egyszínű39 990 HUFKétsoros 28mm fa karnis szett filigrano 160cm, világos tölgy színű12 742 HUFGardinia függönysín gk1 120cm légkamrás, műanyag, fehér2999 HUFD-c-fix öntapadós fólia 2mx0,67m Arany diófa (346-8021)2811 HUFLégpárnás fólia tekercsben 30cmx10m400 HUFGulmax kézi nyújthatófólia 50cmx220mx0,02mm6999 HUFFino szemeteszsák power 240l/8db3749 HUF36. oldal

37. oldal · 4 termék
38. oldal

39. oldal · 8 termék
Electric power akkumulátor 100ah 12v 3015469055 990 HUFBlack+decker légpumpa 18v akku és töltő nélkül bdcinf18n35 990 HUFNyári szélvédőmosó 4l lady kiöntővel parfüm illattal1699 HUFHomasita üléshuzat 9 részes vienna szürke-fekete21 990 HUFBottari heveder 5m racsnival kampóval fekete 2db5599 HUFHomasita autótakaró ponyva xl 534x178x120cm poliészter (170t)11 990 HUFLotus cleaning autóparfüm 100ml havana lotus1999 HUFHomasita elsősegély csomag4299 HUF40. oldal

Az újság összes ajánlata
160 termék · érvényes 04.30–06.01
- Orion Elektromos tűzhely71 990 HUF(71 990 Ft/db)1. o.
- Trendy milkshake spc padló, Milkshake9999 HUF(19 218 Ft/csomag)1. o.
- TYTAN fehér vízbázisú stukkófix, fehér vízbázisú1499 HUF(5169 Ft/L)1. o.
- Profi grill megoldások a felejthetetlen kerti partikhoz!3. o.
- Hatékony árnyékolási megoldások kertbe és teraszra!3. o.
- Medencék és kiegészítők a kerti csobbanáshoz!3. o.
- Minőségi kerti gépek az ápolt és rendezett kerthez!3. o.
- Elengedhetetlen eszközök a kert gondozásához!3. o.
- Növényápolási megoldások a zöldellő kertért!3. o.
- Változatos kültéri és szolár lámpák a hangulatos nyári estékhez!3. o.
- Védelem és stílus kültéri felületekre – hatalmas választék festékekből!3. o.
- Villager vtr 650 150l benzines fűgyűjtős fűnyíró traktor, VTR 650 150L benzines fűgyűjtős449 990 HUF630 9905. o.
- Daewoo dlmj1500e elektromos fűnyíró 50l gyűjtővel, DLMJ1500E elektromos, 50L gyűjtővel42 990 HUF60 9905. o.
- Daewoo benzines fűkasza dabc520-2 2le 255mm 52cc, DABC520-2 2LE 255MM 52CC benzines36 990 HUF44 9905. o.
- Reckmann 4 részes fém kerti bútor szett, 4 részes fém34 990 HUF45 9905. o.
- Tip spf 180 e medence homokszűrő, SPF 180 E52 990 HUF69 9905. o.
- Bestway power steel puerto rico ovális fémvázas medence szett, Power Steel Puerto Rico, ovális fémvázas139 990 HUF244 9905. o.
- Reckmann növénytartó 28x28x70cm fém állvány, fém állvány11 990 HUF15 9905. o.
- Rostagyag kaspó krémszínű, 42x42cm, krémszínű rostagyag16 990 HUF22 3905. o.
- Ferro one egykaros króm színű elforgatható kifolyócsővű mosdó csaptelep, ONE, króm színű, elforgatható kifolyócsövű11 990 HUF15 990(11 990 Ft/db)7. o.
- Ariston velis tech 50 eu elektromos forróvíztároló 45l 1,5kw, VELIS TECH 50 EU, 1,5kW119 900 HUF134 900(119 900 Ft/db)7. o.
- Sanotechnik zuhanykabin 90x90x180cm, íves, 5mm edzett üveg, króm színű keret, íves, 5mm edzett üveg, króm színű keret64 990 HUF87 990(64 990 Ft/db)7. o.
- Savini isabella 85 86x193x50cm komplett fürdőszobabútor, ISABELLA 85, komplett fürdőszobabútor99 990 HUF(99 990 Ft/db)7. o.
- Cersanit moduo 80 függesztett fehér 80x62x45cm alsószekrény mosdóval, MODUO 80, függesztett, fehér, alsószekrény mosdóval79 990 HUF99 990(79 990 Ft/db)7. o.
- Cersanit president hátsó kifolyású monoblokkos wc, PRESIDENT, hátsó kifolyású, monoblokkos34 990 HUF44 990(34 990 Ft/db)7. o.
- Cersanit mille+ wc-tartály szett falsík mögötti, króm nyomólap, peremmentes fali..., MILLE+ WC-tartály szett, falsík mögötti, króm nyomólap, peremmentes fali99 990 HUF124 900(99 990 Ft/db)7. o.
- Dömötör lux wc-tartály, fehér, 1/2-10 l öblítési mennyiség, LUX, fehér, 1/2-10 L öblítési mennyiség13 990 HUF16 990(13 990 Ft/db)7. o.
- Kuchinox pronto mosogató gránit, egymedencés, bézs, 49x49x21.4cm, 3.5", PRONTO, gránit, egymedencés, bézs, 3.5"39 990 HUF49 990(39 990 Ft/db)7. o.
- Tevere, Talento és Muretto falicsempék3999 HUF(3999 Ft/m²)9. o.
- North falicsempék5499 HUF(5499 Ft/m²)9. o.
- Alterio falicsempék5999 HUF(5999 Ft/m²)9. o.
- Patchwork mintás gres padlólapok, Patchwork mintás5999 HUF(5999 Ft/m²)9. o.
- Keradom gres falburkolók9999 HUF(9999 Ft/m²)9. o.
- Alabaster Sky gres padlólapok7499 HUF(7499 Ft/m²)9. o.
- Roma beige gres kültéri fagyálló 31x62cm bézs padlólap, Beige4999 HUF6499(4999 Ft/m²)9. o.
- Liv elements rezes, 59,8x59,8cm, graníliás, gres padlólap, Rezes, Graníliás5999 HUF7498(5999 Ft/m²)9. o.
- Silvamen bianco kültéri fagyálló 60x120cm szürke szemcsés gres padlólap, Bianco, szürke szemcsés12 990 HUF15 989(12 990 Ft/m²)9. o.
- Dulux weathershield complete protection homlokzat festék bézs, 9l, Weathershield Complete Protection, bézs15 990 HUF(1777 Ft/l)11. o.
- Supralux season 26 beltéri falfesték téli dió 5l, Season 26, téli dió8999 HUF(1800 Ft/l)11. o.
- Dulux simply refresh bútorfesték 0,75l, alabástrom szelence, Simply Refresh, alabástrom szelence7799 HUF8999(10 399 Ft/l)11. o.
- Praktiker 250x12,2x1,2cm akusztikus falipanel, polisztirol, vörös, akusztikus falipanel, polisztirol, vörös9833 HUF(2999 Ft/db)11. o.
- Filc 60x30cm grafit építőkocka falpanel, grafit építőkocka4199 HUF11. o.
- Decosa mennyezeti burkolólap dekor 602, 50x50cm 2m2/csomag, Dekor 6021499 HUF1699(750 Ft/m2)11. o.
- Fieldmann fdsp 200652-e 800ml 650w elektromos festékszóró, FDSP 200652-E18 990 HUF11. o.
- Fa festőlétra 4 fokos, 152 cm vödörtartó kampóval, erősített lábbal, 4 fokos, vödörtartó kampóval, erősített lábbal22 990 HUF29 99011. o.
- Webertec beton szárazbeton 30kg 800p, 800P1699 HUF2299(57 Ft/kg)13. o.
- Praktibau falazóhabarcs 25 kg/csomag1699 HUF(68 Ft/kg)13. o.
- Alapvakolat finomszem. 25 kg weber d200p, D200P finomszemcsés1899 HUF2799(76 Ft/kg)13. o.
- Baumit finobello kézi glettanyag 20kg/zsák, fehér, beltéri gipszes (0-10mm), FinoBello, fehér, beltéri, gipszes (0-10mm)6499 HUF7999(325 Ft/kg)13. o.
- Murexin fm 60 flex fugázó 2 kg homok 171 vízlepergető, FM 60 Flex, homok 171, vízlepergető2399 HUF3599(1200 Ft/kg)13. o.
- Kaindl munkalap tölgy sonoma világos 2600x600x28mm, Tölgy Sonoma világos19 497 HUF25 990(7499 Ft/m)13. o.
- Lambéria lucfenyő "b" 12,5x96x2100mm 10darab/csomag 2,016m2, lucfenyő "B"4199 HUF5898(8465 Ft/csm)13. o.
- 65l hobbi talicska horganyzott puttonnyal, horganyzott puttonnyal11 990 HUF13. o.
- Avide holden xl led design mennyezeti lámpa 70w 4000lm 3000-6000k ip20 rf távirá..., HOLDEN XL LED DESIGN22 990 HUF33 99015. o.
- Avide led mennyezeti lámpa alice 22w nw 100lm/w 4000k ip44 38x11cm, ALICE7499 HUF919915. o.
- Livana beépített mennyezeti led lámpa 33w 1800lm 3000-6500k ip2027 990 HUF35 99015. o.
- Rábalux cerrigen led mennyezeti lámpa 24w 1950lm 1950lm 3000-6500k ip20 rgb 31cm, CERRIGEN7999 HUF10 99015. o.
- Eglo palmaves-e led mennyezeti lámpa 2x10w 2600lm fekete, PALMAVES-E FEKETE15 990 HUF19 99015. o.
- Praktiker 38cm-es rácsos szolár lámpa, rácsos699 HUF139915. o.
- Avide 30w pir mozgásérzékelővel bővíthető gyorscsatlakozós led reflektor, PIR mozgásérzékelős4599 HUF629915. o.
- Rábalux rapla2 kültéri fali lámpa led 18w 1700lm 2700-4000-6500k ip65 26,5x11cm, RAPLA26999 HUF879915. o.
- Entac led fényforrás e27 10w 950lm 4000k a60 gömb nw 3db/csomag, A60 GÖMB NW1599 HUF2399(533 Ft/db)15. o.
- Terra aqua vízálló cracovia tölgy laminált padló 1380x191x8mm, AQUA Cracovia tölgy5999 HUF7798(14 230 Ft/csomag)17. o.
- Master tamagawa vízálló tölgy laminált padló 1285x192x8mm, Tamagawa tölgy6499 HUF8398(14 428 Ft/csomag)17. o.
- Manor cubana halszálka 643x131x8mm vízálló laminált padló, Cubana halszálka7499 HUF9999(8841 Ft/csomag)17. o.
- Bella aqua vízálló coletta tölgy laminált padló 1380x242x10mm, AQUA Coletta tölgy6999 HUF(11 688 Ft/csomag)17. o.
- Easystep santorini tölgy laminált padló 1380x191x8mm, Santorini tölgy4999 HUF6699(14 491 Ft/csomag)17. o.
- Egger natursense loja tölgy laminált padló 1292x246x8mm, Natursense Loja tölgy5499 HUF7099(13 967 Ft/csomag)17. o.
- Graboplast compact walder spc padló 180x1250x4mm, Compact Walder SPC6499 HUF8999(17 547 Ft/csomag)17. o.
- Graboplast trendy milkshake spc padló 310x620x5mm, Trendy Milkshake SPC9999 HUF13 990(19 218 Ft/csomag)17. o.
- Padló alátét hőszigetelő sprintus 5mm 4,70m x 1,18m harmonika 5,50 m2/csomag, harmonika hőszigetelő alátét 5mm849 HUF1108(4670 Ft/csomag)17. o.
- Wifis 4in1-szűrőrendszeres 2,6kw inverteres split klíma, WIFIS 4in1 szűrőrendszeres, inverteres179 990 HUF221 990(179 990 Ft/db)19. o.
- Orion omac-2016c1 hűtő-fűtő mobilklíma, hűtő-fűtő, OMAC-2016C1129 990 HUF161 990(129 990 Ft/db)19. o.
- Home mobil klíma 3,5/3,3kw 44x82x35cm fehér hűtő-fűtő r290, fehér, hűtő-fűtő, R290179 990 HUF208 990(179 990 Ft/db)19. o.
- Asztali/fali ventilátor 50w fehér 23cm lapátátmérő, 3 fokozat, fehér, 23cm lapátátmérő, 3 fokozat9999 HUF12 990(9999 Ft/db)19. o.
- Daewoo di-50mff 100w króm padló ventilátor 50cm, DI-50MFF, króm26 990 HUF30 990(26 990 Ft/db)19. o.
- Warnex royal rs42 gördíthető infrasugárzó 4200w 30mbar, Royal RS42, gördíthető39 990 HUF(39 990 Ft/db)19. o.
- Praktiker wifi-s 1000w fűtőpanel, WIFI-s19 990 HUF24 790(19 990 Ft/db)19. o.
- Praktiker 2000w távirányítós üveglapos fűtőpanel, távirányítós, üveglapos19 990 HUF41 990(19 990 Ft/db)19. o.
- Neo munkacipő bőr méret:41 ce s1p sra, CE S1P SRA12 990 HUF17 990(12 990 Ft/db)21. o.
- Neo munkanadrág (basic) l/52 245g/m2, BASIC8799 HUF10 990(8799 Ft/db)21. o.
- Neo munkanadrág karcsúsított (hd slim) l 285g, HD SLIM karcsúsított15 990 HUF21 990(15 990 Ft/db)21. o.
- Neo kantáros nadrág l/52 fényvisszaverő csíkkal 81-240-l, fényvisszaverő csíkkal15 990 HUF22 990(15 990 Ft/db)21. o.
- Neo dzseki softshell l/52, vízálló 81-550-l, softshell, vízálló16 990 HUF22 990(16 990 Ft/db)21. o.
- Neo esőkabát m pu/pvc 310 g/m2 en 343, PU/PVC EN 34311 890 HUF(11 890 Ft/db)21. o.
- Neo munkakesztyű 9" nylon nitril bevonatú 4131x, nylon nitril bevonatú 4131X759 HUF929(759 Ft/pár)21. o.
- Neo védőszemüveg fehér lencse, fehér lencse759 HUF929(759 Ft/db)21. o.
- Neo festőruha s/m3309 HUF3899(3309 Ft/db)21. o.
- Ütős árú csempeszerszámok és kiegészítők széles választéka23. o.
- Ütős árú géptartozékok széles választéka23. o.
- Ütős árú kéziszerszámok széles választéka23. o.
- Bosch akkus csavarozó 3,6v 2,0ah ixo 7, IXO 719 990 HUF23. o.
- Expert fúrókalapács 800w, 26mm, kofferben24 990 HUF23. o.
- Güde állványos fúró 800 w 230 v, gtb 20/812, GTB 20/812171 990 HUF201 99023. o.
- Kärcher magasnyomású mosó 3000w k6 special, K6 SPECIAL169 990 HUF23. o.
- Tornado légkompresszor 24l, 1100w, 8bar, olajos, kiegészítőkkel, olajos44 990 HUF23. o.
- Vonallézer gcl 2-50 g bosch kék, GCL 2-50 G kék100 490 HUF120 99023. o.
- Hidas műanyag bejárati ajtó 100x210cm jobb fehér w5k, jobb fehér W5K121 900 HUF167 99025. o.
- Cando tenerife pvc bejárati ajtó jobb 98x208cm, fehér, kilinccsel, Tenerife jobb fehér, kilinccsel117 990 HUF25. o.
- Tiszai fenyő 75x210cm reverzibilis tele beltéri ajtó, tiszai fenyő, reverzibilis, tele55 990 HUF76 99025. o.
- Etna 75x210cm balra nyíló gerébtokos tele beltéri ajtó, balra nyíló, gerébtokos, tele55 990 HUF86 99025. o.
- Delta velence beltéri ajtó 75x210cm tele belső gerébtok partmenti tölgy jobb fal..., Velence, tele, belső gerébtok, partmenti tölgy, jobb39 990 HUF25. o.
- Aco ablak bukó műa fehér 80x50cm egyszerű 1 rétegű üveggel, bukó, műanyag fehér, egyszerű 1 rétegű üveggel20 990 HUF27 99025. o.
- Ablak oldalra nyíló jobb fa 60x60cm ug=1,1, oldalra nyíló jobb, fa, UG=1,137 990 HUF55 99025. o.
- Gránit ablakkönyöklő 101x20x1,8cm csiszolt pearl, csiszolt Pearl8299 HUF11 99025. o.
- Padlásfeljáró 60x110 cm fehér u=5w/m2k bútorlap ajtóval, fehér, U=5W/M2K, bútorlap ajtóval47 990 HUF54 99025. o.
- Olek iv 260cm munkalapos sonoma tölgy dekor konyhablokk, Sonoma tölgy dekor199 990 HUF309 99027. o.
- Pepi nappali fal 220x180x38cm sonoma tölgy/fehér, Sonoma tölgy/fehér59 990 HUF27. o.
- City előszoba fal 189x160x35 cm szatén-bézs, Szatén-bézs114 990 HUF145 99027. o.
- Jacky3 komód - 4 ajtó 2 fiók sonoma tölgy 160x85x35cm, Sonoma tölgy49 990 HUF76 99027. o.
- City 2025 ifjúsági ágy 94x204cm arwen tölgy-fehér, Arwen tölgy-fehér59 990 HUF73 99027. o.
- Nero ii sonoma 120x215x60cm tolóajtós tükrös gardróbszekrény, Sonoma109 990 HUF27. o.
- Blue&orange 192x100x50cm 5 polcos fémpolc23 990 HUF30 99027. o.
- Praktiker világos tölgy 60x23x3,8cm lebegőpolc, Világos tölgy3499 HUF599927. o.
- Lunaria étkezőszék fehér 81x48x47cm 110kg, Fehér9999 HUF27. o.
- Folyamatosan megújuló kerti termékeink legújabb darabjai29. o.
- Megújult bútorosztályunk vadonatúj termékei29. o.
- Új festési megoldások széles választéka29. o.
- Aquastic aq flat wifi 80 elektromos forróvíztároló 74 l, 2 kw, zárt, AQ FLAT WIFI 80, zárt129 900 HUF29. o.
- Atacama kültéri fagyálló 60x60cm világosszürke gres padlólap, világosszürke, kültéri fagyálló, gres8999 HUF(12 959 Ft/csm)29. o.
- Domus compact oberyn 18x125cm 3,5/0,3mm 2,7m2/cs k32 spc padló, Compact Oberyn, K32 SPC6999 HUF8899(18 897 Ft/csm)29. o.
- Bútorlap 18x2800x2070mm natúr arwen tölgy 629 fs26, Natúr Arwen Tölgy 629 FS268999 HUF29. o.
- Weber flexibilis fugázóanyag 4 kg perla, Flexibilis, Perla2499 HUF(625 Ft/kg)29. o.
- Entac szolár led kavics lámpa 2 led nw smd, Szolár, Kavics, 2 LED NW SMD1999 HUF29. o.
- Kültéri pingpong asztal 274x152.5x76cm105 990 HUF134 99031. o.
- Aqualing trambulin védőhálóval d:366cm, védőhálóval74 990 HUF31. o.
- Aqualing trambulin védőhálóval 305cm átmérőjű, védőhálóval59 990 HUF31. o.
- Aqualing trambulin 183cm fekete-kék, galvanizált acél, fekete-kék, galvanizált acél36 990 HUF50 99031. o.
- Trambulin létra 244/305/366cm-es trambulinokhoz3899 HUF449931. o.
- Cardamo kerékpár koliken fixed 28-as többféle színben, Koliken Fixed 28-as, többféle színben69 990 HUF31. o.
- Kerékpár gumi javítókészlet tl-b, TL-B799 HUF99931. o.
- Cardamo kerékpár olajzó 100ml859 HUF1099(8590 Ft/l)31. o.
- Háztartási acél létra 3+1 fokostól, 150 kg teherbírás, 3+1 fokostól14 990 HUF33. o.
- Kerti ruhaszárító négyágú alumínium 42m szárítófelület, négyágú alumínium9999 HUF15 99033. o.
- Vileda infinity flex ruhaszárító 30 m kihúzható, Infinity Flex, kihúzható24 990 HUF30 99033. o.
- Vileda ultramax laposfelmosó szett (felmosó+nyél+vödör+kosár), Ultramax laposfelmosó szett9999 HUF13 99033. o.
- Tex box tetős 4,5l tárolódoboz, tetős1299 HUF189933. o.
- Curver "pacific flipbin" billenő fedeles szemetes műanyag 9l fekete-ezüst, Pacific Flipbin, billenő fedeles, fekete-ezüst2599 HUF389933. o.
- Orion oec-04 fehér elektromos tűzhely, OEC-04, fehér71 990 HUF116 99033. o.
- Samsung vcc45t0s3r/bol 750w porzsák nélküli piros porszívó, VCC45T0S3R/BOL, porzsák nélküli, piros29 990 HUF39 99033. o.
- Bambusz roló 120x160cm sötétbarna 2,5mm, sötétbarna6434 HUF(6434 Ft/db)35. o.
- Paradise szőnyeg160x230 cm taupe szürkésbarna egyszínű, taupe szürkésbarna egyszínű39 990 HUF53 990(39 990 Ft/db)35. o.
- Kétsoros 28mm fa karnis szett filigrano 160cm, világos tölgy színű, világos tölgy színű12 742 HUF16 990(12 742 Ft/csm)35. o.
- Gardinia függönysín gk1 120cm légkamrás, műanyag, fehér, légkamrás, műanyag, fehér2999 HUF3899(2999 Ft/db)35. o.
- D-c-fix öntapadós fólia 2mx0,67m Arany diófa (346-8021), arany diófa2811 HUF3850(2811 Ft/m2)35. o.
- Légpárnás fólia tekercsben 30cmx10m400 HUF466(400 Ft/m2)35. o.
- Gulmax kézi nyújthatófólia 50cmx220mx0,02mm6999 HUF9399(6999 Ft/db)35. o.
- Fino szemeteszsák power 240l/8db, Power3749 HUF4999(3749 Ft/csm)35. o.
- Trezor postaláda kültéri 338x266x100mm four lines nero-dió, Nero-Dió13 490 HUF18 99037. o.
- Ajtókilincs nz 55mm szatén króm star, szatén króm5499 HUF629937. o.
- Ajtókilincs nz rozsdamentes inox tímea rozettás, rozsdamentes inox, rozettás3499 HUF449937. o.
- Ajtókilincs 90nz alu fekete lana, alu fekete2899 HUF37. o.
- Electric power akkumulátor 100ah 12v 30154690, 100AH 12V55 990 HUF63 99039. o.
- Black+decker légpumpa 18v akku és töltő nélkül bdcinf18n, 18V akku és töltő nélkül35 990 HUF45 99039. o.
- Nyári szélvédőmosó 4l lady kiöntővel parfüm illattal, nyári, parfüm illattal, kiöntővel1699 HUF2199(425 Ft/l)39. o.
- Homasita üléshuzat 9 részes vienna szürke-fekete, Vienna szürke-fekete21 990 HUF27 99039. o.
- Bottari heveder 5m racsnival kampóval fekete 2db, racsnival, kampóval, fekete5599 HUF709939. o.
- Homasita autótakaró ponyva xl 534x178x120cm poliészter (170t), XL 534x178x120cm poliészter (170T)11 990 HUF14 99039. o.
- Lotus cleaning autóparfüm 100ml havana lotus, Havana Lotus1999 HUF2499(19 992 Ft/l)39. o.
- Homasita elsősegély csomag4299 HUF39. o.

