1. oldal · 7 termék
2. oldal

3. oldal · 1 termék
4. oldal · 5 termék
5. oldal · 6 termék
6. oldal · 7 termék
7. oldal · 6 termék
8. oldal · 5 termék
9. oldal · 6 termék
10. oldal · 5 termék
11. oldal · 5 termék
12. oldal · 6 termék
13. oldal · 6 termék
14. oldal · 6 termék
15. oldal · 6 termék
16. oldal · 5 termék
17. oldal · 5 termék
18. oldal · 6 termék
19. oldal · 5 termék
20. oldal · 6 termék
21. oldal · 6 termék
22. oldal · 4 termék
23. oldal · 6 termék
24. oldal · 5 termék
25. oldal · 5 termék
26. oldal · 6 termék
27. oldal · 5 termék
28. oldal · 5 termék
29. oldal · 5 termék
30. oldal · 5 termék
31. oldal · 5 termék
32. oldal · 5 termék
33. oldal · 6 termék
34. oldal · 4 termék
35. oldal · 6 termék
36. oldal · 7 termék
37. oldal · 6 termék
38. oldal

39. oldal · 2 termék
40. oldal · 1 termék
41. oldal · 1 termék
42. oldal · 3 termék
43. oldal · 5 termék
44. oldal · 5 termék
45. oldal · 5 termék
46. oldal · 4 termék
47. oldal · 6 termék
48. oldal · 6 termék
49. oldal · 6 termék
50. oldal · 5 termék
51. oldal · 6 termék
52. oldal · 6 termék
53. oldal · 7 termék
54. oldal · 5 termék
55. oldal · 7 termék
56. oldal · 7 termék
57. oldal · 7 termék
58. oldal · 8 termék
59. oldal · 5 termék
60. oldal · 7 termék
61. oldal · 6 termék
62. oldal · 6 termék
63. oldal · 3 termék
64. oldal · 5 termék
65. oldal · 5 termék
66. oldal · 6 termék
67. oldal · 6 termék
68. oldal · 7 termék
69. oldal · 6 termék
70. oldal · 5 termék
További aktuális Lidl újságok
Az újság összes ajánlata
364 termék · érvényes 08.13–08.18
- Bőrös lazacfilé, Változó kiszerelésben kapható4699 Ft7199(4699 Ft/kg)1. o.
- Tölcséres csokoládés jégkrém, Csokoládés169 Ft269(1409 Ft/l)1. o.
- Chips, Többféle379 Ft559(2527 Ft/kg)1. o.
- Túródesszert, Natúr / epres / barackos299 Ft419(1994 Ft/kg)1. o.
- Világos sör159 Ft219(318 Ft/l)1. o.
- Konyhai papírtörlő, 3 rétegű539 Ft899(1,4 Ft/lap)1. o.
- Nektarin599 Ft799(599 Ft/kg)1. o.
- Kakaós csiga129 Ft155(1075 Ft/kg)3. o.
- Mag nélküli fehér szőlő, fehér549 Ft(1098 Ft/kg)4. o.
- Hazai sárga újburgonya, sárga195 Ft299(195 Ft/kg)4. o.
- Citrom699 Ft999(699 Ft/kg)4. o.
- Csiperkegomba899 Ft(1199 Ft/kg)4. o.
- Japán szilva799 Ft999(799 Ft/kg)4. o.
- Kovászos croissant, Sárgabaracklekváros töltelékkel199 Ft(2370 Ft/kg)5. o.
- Áfonyás muffin299 Ft(2990 Ft/kg)5. o.
- Kakaós csiga129 Ft155(1075 Ft/kg)5. o.
- Pur-pur szilvás batyu169 Ft249(1690 Ft/kg)5. o.
- Grillkolbászos édesmustáros papucs5. o.
- Nosztalgia vekni, Kovásszal279 Ft399(846 Ft/kg)5. o.
- Friss, egész pisztráng2799 Ft33996. o.
- Csirkemellfilé1777 Ft19796. o.
- Borjúcomb, Szeletelt1899 Ft(6330 Ft/kg)6. o.
- Sült tokaszalonna2490 Ft6. o.
- Friss kacsamellfilé, Bőrrel1299 Ft1799(2887 Ft/kg)6. o.
- Császárszalonna2222 Ft(1852 Ft/kg)6. o.
- Sertés gulyáshús, Combból1599 Ft(1999 Ft/kg)6. o.
- Friss disznótoros kóstoló, Többféle7. o.
- Friss vaddisznó vesepecsenye, Változó kiszerelésben kapható679 Ft(6790 Ft/kg)7. o.
- Füstölt hátsó csülök, Változó kiszerelésben kapható1490 Ft(1490 Ft/kg)7. o.
- Sertésvirsli füstölt1199 Ft1699(1599 Ft/kg)7. o.
- Dán szalámi349 Ft445(3490 Ft/kg)7. o.
- Szárnyas szeletek, Csirke / pulyka559 Ft749(4472 Ft/kg)7. o.
- Szendvicskrém, Magyaros / zöldfűszeres / natúr299 Ft399(1495 Ft/kg)8. o.
- Monte puding369 Ft(1678 Ft/kg)8. o.
- Gyümölcsös túródesszert, Eper / meggy / őszibarack-maracuja8. o.
- Sütőmargarin, Laktózmentes / vajas / klasszikus369 Ft445(1476 Ft/kg)8. o.
- Margarin, Klasszikus / vajas íz / sós479 Ft565(1198 Ft/kg)8. o.
- Grana padano olasz sajt1179 Ft1619(5895 Ft/kg)9. o.
- Trappista sajt, Natúr749 Ft(2881 Ft/kg)9. o.
- Ementáli sajt, Zsíros, kemény1899 Ft(3165 Ft/kg)9. o.
- Gouda sajt1799 Ft22999. o.
- Reszelt sajtkeverék479 Ft749(2395 Ft/kg)9. o.
- Libatepertő699 Ft(4660 Ft/kg)9. o.
- Készétel csirkehússal, Pad Thai / Yellow curry / Tom Yum tészta csirkehússal / Pad Mee Luang tészta tofuval1999 Ft(5712 Ft/kg)10. o.
- Jegeskávé, Klasszikus / hozzáadott cukor nélkül389 Ft(1297 Ft/l)10. o.
- Alma-mangólé, Direkt préselt649 Ft10. o.
- Tejföl, Zsírtartalom: 20%369 Ft(1119 Ft/kg)10. o.
- Rudi399 Ft(2660 Ft/kg)10. o.
- KINDER Kinderini, Ropogós tejes-kakaós keksz849 Ft(8490 Ft/kg)11. o.
- Kinder bueno white / bueno, White / Bueno849 Ft949(7257 Ft/kg)11. o.
- KINDER Cards949 Ft1149(7415 Ft/kg)11. o.
- KINDER Pinguí, Málnás sajttorta / klasszikus / kókusz179 Ft229(5967 Ft/kg)11. o.
- KINDER Country999 Ft(7086 Ft/kg)11. o.
- Vaníliás jégkrém, Fehér csokoládé, mandulaszórattal299 Ft449(2492 Ft/l)12. o.
- Vaníliás jégkrém, Bourbon vaníliával12. o.
- Tölcséres jégkrém, Mangós-fehér csokoládés / pisztáciás1899 Ft(475 Ft/db)12. o.
- Jégkrém, Többféle1699 Ft(2060 Ft/l)12. o.
- Bio zabpehely, Apró szemű12. o.
- Háztartási keksz899 Ft119912. o.
- Paradicsomszósz, Többféle13. o.
- Csicseriborsó159 Ft199(663 Ft/kg)13. o.
- Tonic13. o.
- Multivitaminlé399 Ft54913. o.
- Pepsi™/ Pepsi zero™ / Pepsi twist™, Pepsi / Pepsi Zero / Pepsi Twist1949 Ft(244 Ft/l)13. o.
- Ásványvíz, Szénsavmentes / szénsavas129 Ft(65 Ft/l)13. o.
- Tutti Fruity üdítőital, Klasszikus / Kiwi / Apple / Black Cherry139 Ft219(556 Ft/l)14. o.
- Gold világos sör329 Ft(658 Ft/l)14. o.
- Nedves macskaeledel, Többféle489 Ft699(1439 Ft/kg)14. o.
- Nedves kutyaeledel, Szárnyas / marha / bárány529 Ft699(427 Ft/kg)14. o.
- Papír zsebkendő, 3 rétegű145 Ft215(2 Ft/db)14. o.
- Toalettpapír, Barackillatú, 3 rétegű2789 Ft(70 Ft/tekercs)14. o.
- Carte d'or soft&crunchy jégkrém, Kakaó / eper1799 Ft(2399 Ft/l)15. o.
- Cukormanufaktúra Nádcukor15. o.
- Sarkpont Gesztenyés pálcika399 Ft(4988 Ft/kg)15. o.
- Solevita Gyümölcspüré, Alma-barack / alma-eper15. o.
- Kania Dobozos fűszerek, Többféle15. o.
- Kong strong energiaital, Classic / alma / Classic 13 mg koffein15. o.
- Soproni Világos sör, Világos1799 Ft(600 Ft/l)16. o.
- JAMESON Ír whiskey, Ír whiskey9999 Ft16. o.
- Fireball cinnamon whisky likőr, Cinnamon Whisky6799 Ft(9713 Ft/l)16. o.
- Tanqueray flor de sevilla gin / blackcurrant royale gin, Flor de Sevilla Gin / Blackcurrant Royale Gin8999 Ft(12 856 Ft/l)16. o.
- ALLIANCE Napoleon, Napoleon2199 Ft2999(3142 Ft/l)16. o.
- Friss Bubis1199 Ft1699(800 Ft/l)17. o.
- Dwarven forge stout / rohan ipa / prancing pony999 Ft(3028 Ft/l)17. o.
- Jägermeister, Övtáskával6999 Ft(9999 Ft/l)17. o.
- Macskaeledel, Csirkével229 Ft(552 Ft/kg)17. o.
- Nedves kutyaeledel, Csirke / marha169 Ft249(1127 Ft/kg)17. o.
- Borotva**, Xtreme 3 Sensitive1199 Ft18. o.
- Borotva**, Xtreme 3 Black Edition1999 Ft18. o.
- Testpermet, Többféle1499 Ft(42 829 Ft/l)18. o.
- Speciális nedves törlőkendő, Fürdőszobába / konyhába / bútorra519 Ft79918. o.
- Mosógél, Black / Color / Blossom5299 Ft(1325 Ft/l)18. o.
- Öblítő, Fresh Sky / Sensitive / Magic Magnolia / Fascinating Jungle2299 Ft18. o.
- Veronikacserje***, Különböző színekben1999 Ft19. o.
- Különböző formájú pillangó orchidea***, Különböző színkombinációkban4999 Ft19. o.
- Kála***, Különböző színekben1999 Ft19. o.
- Cserepes rózsa***, Különböző színekben799 Ft19. o.
- Liziantusz***, Kék, rózsaszín és fehér-kék színekben999 Ft19. o.
- Hazánk kincsei disznósajt1899 Ft(1899 Ft/kg)20. o.
- Hazánk kincsei csabai / gyulai pároskolbász, Csabai / Gyulai829 Ft1099(3316 Ft/kg)20. o.
- HAZÁNK KINCSEI Gyulai kolbászos pizza, Gyulai kolbászos1299 Ft(3331 Ft/kg)20. o.
- Hazánk kincsei szeletelt szárazkolbász, Csabai / Gyulai379 Ft529(3790 Ft/kg)20. o.
- Hazánk kincsei kovászos uborka669 Ft899(1338 Ft/kg)20. o.
- Hazánk kincsei zselici krémjoghurt299 Ft(935 Ft/kg)20. o.
- Tejszínes torma759 Ft899(3795 Ft/kg)21. o.
- Sertéspörkölt999 Ft(2498 Ft/kg)21. o.
- Nemzeti motívumos tészta, 8 tojásos499 Ft(1996 Ft/kg)21. o.
- Zselici hársméz1799 Ft(3598 Ft/kg)21. o.
- Almalé őszibarackkal és homoktövissel / almalé őszibarackkal2699 Ft(900 Ft/l)21. o.
- Almalé1399 Ft1999(467 Ft/l)21. o.
- Aura Olaszrizling1799 Ft(2399 Ft/l)22. o.
- Sauvignon Blanc2299 Ft(3066 Ft/l)22. o.
- Olaszrizling Gyöngyözőbor, Gyöngyözőbor1499 Ft(1999 Ft/l)22. o.
- Muscat Ottonel1299 Ft(1732 Ft/l)22. o.
- Irsai Frizzante, Frizzante1399 Ft(1866 Ft/l)23. o.
- Flóra Cuvée1299 Ft(1732 Ft/l)23. o.
- Sauvignon Blanc1399 Ft(1866 Ft/l)23. o.
- Muscat Ottonel1199 Ft(1599 Ft/l)23. o.
- Sauvignon Blanc borzsák, borzsák3799 Ft(1267 Ft/l)23. o.
- Gyöngyi Gyöngyözőbor1699 Ft(2266 Ft/l)23. o.
- Villányi cultus cuvée, Cuvée1599 Ft(2132 Ft/l)24. o.
- Gyöngyöző irsai olivér, Irsai Olivér1699 Ft(2266 Ft/l)24. o.
- Tokaji amethyst furmint, Amethyst Furmint1299 Ft(1732 Ft/l)24. o.
- Koranyár Cuvée, Cuvée2399 Ft(3199 Ft/l)24. o.
- Furmint, Furmint2699 Ft(3599 Ft/l)24. o.
- Sauvignon Blanc2699 Ft(3599 Ft/l)25. o.
- Pro rozé gyöngyözőbor, Rozé1499 Ft(1999 Ft/l)25. o.
- Pinot noir rosé, Pinot Noir Rosé1599 Ft(2132 Ft/l)25. o.
- Rosé, Rosé2299 Ft(3066 Ft/l)25. o.
- Kakas Rosé, Kakas Rosé1699 Ft(2266 Ft/l)25. o.
- Indián nyár1799 Ft(2399 Ft/l)26. o.
- Cool Cuvée1899 Ft(2532 Ft/l)26. o.
- Tanyamacska1599 Ft(2132 Ft/l)26. o.
- Portugieser1199 Ft(1599 Ft/l)26. o.
- Cabernet Franc1999 Ft(2666 Ft/l)26. o.
- Édes Élmény699 Ft(932 Ft/l)26. o.
- Lafi fruit eper borkoktél, Eper899 Ft(1199 Ft/l)27. o.
- Varga hugo spritz bodza-lime, Hugo Spritz bodza-lime999 Ft(1332 Ft/l)27. o.
- Hugo vibe alma-bodza-birs borkoktél, Alma-bodza-birs999 Ft(1332 Ft/l)27. o.
- Royal hugo limoncello borkoktél, Limoncello849 Ft(1132 Ft/l)27. o.
- Valódi gyümölcsbor édes málna, Édes Málna1599 Ft(2132 Ft/l)27. o.
- Szendvics-/gofrisütő3999 Ft28. o.
- Mini olajsütő9999 Ft28. o.
- Mikrohullámú sütő19 999 Ft28. o.
- Vízforraló5999 Ft28. o.
- Kenyérpirító5999 Ft28. o.
- Dupla főzőlap9999 Ft29. o.
- Nemesacél főzőedény készlet9999 Ft29. o.
- Konyhai aprító3999 Ft29. o.
- Nemesacél kulacs1999 Ft299929. o.
- Hűtőszekrény rendszerező999 Ft29. o.
- 2 az 1-ben akkus ciklon porszívó24 999 Ft29 99930. o.
- Sapphire luxe hajszárító, d58069999 Ft30. o.
- Textil tárolódoboz899 Ft30. o.
- Konyhai futószőnyeg4999 Ft30. o.
- Konyharuha2499 Ft(250 Ft/db)30. o.
- Íróasztal24 999 Ft31. o.
- LED-es állólámpa, melegfehér6999 Ft31. o.
- LED-es asztali lámpa, semleges fehér4999 Ft31. o.
- Cipősszekrény, gyöngyfehér14 999 Ft31. o.
- Cipőállvány3999 Ft31. o.
- Mikroszálas szatén ágyneműhuzat2999 Ft32. o.
- Gumis dzsörzélepedő1999 Ft32. o.
- Mikroszálas szatén kispárnahuzat1498 Ft(749 Ft/db)32. o.
- Textil ruhásszekrény6999 Ft32. o.
- Párna, háttámaszpárna, nyaktámaszpárna, vagy térdtámaszpárna2499 Ft32. o.
- Futószőnyeg5999 Ft33. o.
- Fürdőszobaszőnyeg999 Ft33. o.
- Összecsukható sámli1699 Ft33. o.
- Frottír kéztörlő / törülköző1999 Ft(1000 Ft/db)33. o.
- Lábtörlő1499 Ft33. o.
- Kókuszrost lábtörlő1499 Ft33. o.
- Design füzet69 HUF(69 Ft/db)34. o.
- Prémium füzet99 HUF(99 Ft/db)34. o.
- Spirálfüzet A4, Négyzetrácsos vagy vonalas249 HUF34. o.
- Spirál jegyzetblokk399 HUF34. o.
- Füzetbox, a5 / a4899 Ft35. o.
- Diáknaptár / határidőnapló1999 Ft35. o.
- Gyűrűs mappa999 Ft35. o.
- Füzetcímke, Különböző motívumokkal119 Ft(10 Ft/db)35. o.
- Öntapadós jegyzettömb, Különböző méretű és kiszerelésű499 Ft35. o.
- Jegyzettömb, műanyag tartóban799 Ft35. o.
- Jelölőfilckészlet, 2 csúccsal: ék- és ecsetcsúcs, 12 alapszínben, vagy 12 pasztellszínben, vagy 12 barna árnyalatban1499 Ft(125 Ft/db)36. o.
- Írószerek, Marker filctoll 2 db, vagy 4 db, vagy Golyóstoll 2 db, 4 db vagy 8 db699 Ft36. o.
- Írószerek, HB grafitceruza, 10 db, vagy Golyóstoll 4 változtatható színnel, vagy Hibajavító roller, 2 db, vagy Golyóstoll, 4 db699 Ft36. o.
- Írószerek, Radír, vagy Olló, vagy Vonalzókészlet, 1 db 15 cm-es és 1 db 30 cm-es, vagy Színes ceruza, 10 db vagy 12 db, vagy Filctoll, 8 db999 Ft36. o.
- Radírozható golyóstoll, Radírozható golyóstoll, 4 db, vagy Radírozható golyóstoll betét, 6 db699 Ft36. o.
- Elektromos hegyező, Állítható ceruzaméret. Automatikusan leáll a hegyezés végén1999 Ft(1999 Ft/db)36. o.
- Ragasztó, Ragasztóstift, 2x20 g, vagy Univerzális ragasztó, 100 g699 Ft36. o.
- Hátizsák5999 Ft37. o.
- Bluetooth® hangszóró5999 Ft37. o.
- Nice Cube stresszlabda1999 Ft37. o.
- Bluetooth® fülhallgató4999 Ft37. o.
- Laptoptartó állvány799 Ft37. o.
- Elosztó1599 Ft37. o.
- Energia ital39. o.
- Fahéjas tekercs39. o.
- Kerti szerszámosház89 999 Ft40. o.
- Fémmel merevített tetővel (teherbírás: max. 50 kg/m²)41. o.
- Pácolt csirkefelsőcomb-filé, Fokhagymás-zöldfűszeres / paradicsomos-salsás2269 Ft2679(2269 Ft/kg)42. o.
- Pácolt csirkemellfilé, Édes chilipaprikás / mézes-mustáros2719 Ft3199(2719 Ft/kg)42. o.
- Pácolt csirkemellfilé, Többféle1529 Ft1799(3058 Ft/kg)42. o.
- Pácolt csirkecombfilé, Gyros / indiai2289 Ft269943. o.
- Pácolt csirkemellfilé, Tom-yum / Hoisin2719 Ft319943. o.
- Pácolt csípős csirkeszárny1099 Ft129943. o.
- Pácolt sertéstarja, Borsos / paprikás1869 Ft2199(3115 Ft/kg)43. o.
- Pácolt sertéstarja, Többféle1699 Ft1999(3398 Ft/kg)43. o.
- Pácolt sertéskaraj, Zöldfűszeres / magyaros / chilis-curry1699 Ft1999(3398 Ft/kg)44. o.
- Csevapcsicsa1439 Ft1699(2998 Ft/kg)44. o.
- Grillrudacskák, Borsos / Jalapeñós929 Ft1099(2733 Ft/kg)44. o.
- Sertés-marha grillrudacskák, Sajtos / BBQ929 Ft1099(2733 Ft/kg)44. o.
- Sertés grillkolbász, Tiroli / stuttgarti / fokhagymás / ementáli sajtos849 Ft999(3396 Ft/kg)44. o.
- Sertés grillkolbász, Nürnbergi / fokhagymás / szarvasi / füstölt paprikás / jalapeñós / mézes-chili / teriyaki / tom-yum / arrabbiata / ajvár / koriander-lime / narancs-chili1189 Ft1399(3964 Ft/kg)45. o.
- Sertés grillkolbász, Sülthagymás / jalapeñós849 Ft999(2830 Ft/kg)45. o.
- Grillkolbász, Magyaros / sajtos929 Ft1099(2323 Ft/kg)45. o.
- Mini sertés grillkolbász1099 Ft1299(3664 Ft/kg)45. o.
- Grill hot-dog, Klasszik / sajtos465 Ft549(2325 Ft/kg)45. o.
- Magszegény görögdinnye, Magszegény185 Ft239(185 Ft/kg)46. o.
- Bio sárgarépa, Bio399 Ft499(798 Ft/kg)46. o.
- Lila hagyma46. o.
- Kígyóuborka399 Ft(399 Ft/db)46. o.
- Erdész szelet369 Ft549(3690 Ft/kg)47. o.
- Friss, bőrös sertéscsülök, Csont nélkül1799 Ft209947. o.
- Camembert sajt, Natural299 Ft399(2492 Ft/kg)47. o.
- Rántott trappista sajt, Petrezselyemmel és fokhagymával / natúr729 Ft929(1458 Ft/kg)47. o.
- Kakaós krém, Cocoa Creme / Choco Duo1199 Ft1599(1599 Ft/kg)47. o.
- Kristálycukor269 Ft47. o.
- Kárpit- és szőnyegtisztító48. o.
- Ultramax one lapos felmosószett7999 Ft48. o.
- Szőnyeg és kárpit folteltávolító1999 Ft(3998 Ft/l)48. o.
- Gyűrődésgátló spray2699 Ft(5398 Ft/l)48. o.
- XXL mikroszálas törlőkendő1499 Ft(375 Ft/db)48. o.
- Takarítóeszközök899 Ft48. o.
- Ruhaszárító4499 HUF49. o.
- Gőzőlős vasaló5999 HUF49. o.
- Ruháskosár1199 HUF49. o.
- Ruhaszárító csipesz / teleszkópos kosár, Teleszkópos kosár 50 db csipesszel, vagy 100 db ruhacsipesz999 HUF(9,99 Ft/db)49. o.
- Vállfa999 HUF(100 Ft/db)49. o.
- Tárolódoboz, - 1 db, kb. 9,5 l, vagy - 2 db, egyenként kb. 3,3 l999 HUF49. o.
- Akkus kompresszor és levegőpumpa9999 Ft11 99950. o.
- Akkus multifunkciós szerszám9999 Ft50. o.
- Akkus fúrókalapács9999 Ft11 99950. o.
- Prémium akkumulátor, 8 Ah19 999 Ft50. o.
- Akkumulátor, 4 Ah9999 Ft50. o.
- Akkus fúró-csavarozó készlet19 999 Ft51. o.
- HSS-fúrószár-készlet5999 Ft699951. o.
- Menetvágó készlet4999 Ft51. o.
- Fúrószárélező gép6999 Ft51. o.
- Satu9999 Ft51. o.
- Duplacsiszoló rugalmas tengellyel9999 Ft51. o.
- Akkus LED-reflektor4999 Ft52. o.
- Digitális mérőműszer, Multifunkciós detektor, vagy Anyagnedvesség-mérő3499 Ft52. o.
- Hőlégfúvó, 2000 W3999 Ft52. o.
- Akkus LED-lámpa6999 Ft52. o.
- Digitális mérőeszköz, Digitális tolómérő, vagy Digitális szögmérő3999 Ft52. o.
- Kültéri elosztó, Hármas elosztó, 2 db, vagy Hatos elosztó4999 Ft(2500 Ft/db)52. o.
- Fogó, Lyukasztófogó, vagy Telefonfogó, vagy Rabitzfogó, vagy Vízpumpafogó, vagy Kombinált fogó, vagy Állítható villáskulcs, vagy Oldalcsípőfogó999 Ft53. o.
- Csavaros szorító, 3 db, kb. 50x300 mm, vagy 2 db, kb. 80x350 mm, vagy 1 db, kb. 120x400 mm2999 Ft53. o.
- Dugókulcs-/ dugókulcsadapter-készlet, Dugókulcsadapter- és hosszabbító készlet, 2 részes, vagy Dugókulcskészlet, 4 részes, vagy Racsnisadapter-készlet, 4 részes1999 Ft53. o.
- Barkácskészlet, Precíziós szikekészlet, 11 részes, vagy Racsnis csavarozókészlet, 38 részes, vagy Finommechanikai csavarozókészlet, 18 részes, vagy Finommechanikai dugókulcs-készlet, 23 részes, vagy Okostelefonjavító készlet, 18 részes1499 Ft53. o.
- Háztartási barkácskészlet, Kampó- és gyűrűkészlet, 151 részes, vagy Zsugortömlőkészlet, 127 részes, vagy Vakszegecskészlet, 320 részes, vagy Tömítőgyűrű-készlet, 140 részes, vagy Tömítőbilincskészlet, 19/26 részes1499 Ft53. o.
- Csavarhúzó készlet, Csavarhúzó készlet: 8 részes, vagy VDE csavarhúzó készlet: 6 részes1999 Ft53. o.
- Finommechanikai bitkészlet1999 Ft53. o.
- Fali tárolórendszer5999 Ft54. o.
- Fiókos rendszerező2499 Ft54. o.
- Szerszámosláda3999 Ft54. o.
- Rendszerező-készlet3999 Ft54. o.
- Rendszerező barkácsdoboz1999 Ft249954. o.
- Férfi munkásnadrág4999 Ft55. o.
- Munkáskesztyű499 Ft55. o.
- Férfi munkászokni1497 Ft(499 Ft/pár)55. o.
- Mágneses szerszámtartó, Mágneses szerszámtartó: Méret: kb. 60 cm, vagy Mágneses szerszámtartó, 2 db: Méret (egyenként): kb. 30 cm, vagy Mágneses szerszámtartó készlet, 2 részes: Méret: kb. 45 cm / 20 cm1499 Ft55. o.
- Karabiner-/szorító-bilincskészlet999 Ft55. o.
- Lakat / acélkábel, Acélkábel hurokkal: hossz: kb. 2,5 m, vagy Korrózióálló kültéri lakat: 2 kulccsal, vagy Kulcsos lakatkészlet: 2 vagy 3 részes készlet, vagy Számzáras acéllakat, 2 db1999 Ft55. o.
- Univerzális kötél, 30 m, kb. Ø 9,5 mm x 30 m, vagy kb. Ø 5,8 mm x 30 m1999 Ft(67 Ft/m)55. o.
- Barkácskellékek, Zsugortömlőkészlet, 450 részes, vagy Forrasztható zsugorcsatlakozó készlet, 60 részes, vagy Sorkapocs, 7 db, vagy Kábelbilincskészlet, 264 részes1499 Ft(215 Ft/db)56. o.
- Ecsetkészlet, Diszperziós, lakk- és lazúrfestékekhez1999 Ft56. o.
- Tűzoltókészülék, 1 kg, ABC porraloltó-készülék, nyomásmérővel, Könnyű és rozsdamentes alumíniumtartály4999 Ft56. o.
- Univerzális kenőspray, Univerzális kenő-, védő- és kontaktjavítóspray, Védőréteget képez a rozsda és korrózió ellen, Speciális Smart Straw szórófejjel2499 Ft(13 884 Ft/l)56. o.
- Motorolaj 15W-40, Többfokozatú, egész évben használható, benzin- és dízelüzemű gépjárművekhez4199 Ft5999(840 Ft/l)56. o.
- Ragasztó / Ragasztókészlet, Erős ragasztó, 100 g, vagy Ragasztókészlet, 3 részes999 Ft(9990 Ft/kg)56. o.
- Ragasztószalag, Alumínium ragasztószalag, vagy Szőnyegragasztó szalag, vagy Kétoldalú ragasztószalag, vagy Textil ragasztószalag799 Ft(54 Ft/m)56. o.
- Napelemes LED-falilámpa1999 Ft(1000 Ft/db)57. o.
- Napelemes LED-reflektor2999 Ft57. o.
- Napelemes LED-dekorlámpa, Melegfehér fénnyel, vagy színváltós kivitelben3999 Ft57. o.
- Napelemes LED-gömblámpa, melegfehér fénnyel vagy színváltós kivitelben1499 Ft57. o.
- Napelemes LED-lámpaszett3999 Ft(1000 Ft/db)57. o.
- Kertibútor védőhuzat1999 Ft57. o.
- Prémium műfű szőnyeg7999 Ft57. o.
- Banán399 Ft59958. o.
- Lecsópaprika799 Ft(533 Ft/kg)58. o.
- Fürtös koktél paradicsom499 Ft(998 Ft/kg)58. o.
- Őszibarack599 Ft89958. o.
- Friss sertésszűzpecsenye2599 Ft308958. o.
- Friss pulyka felsőcombfilé1119 Ft(2238 Ft/kg)58. o.
- Sonkaválogatás859 Ft1299(4773 Ft/kg)58. o.
- Farmer sonka399 Ft599(3990 Ft/kg)58. o.
- Kovászos durumvekni449 Ft649(1123 Ft/kg)59. o.
- Ünnepi kovászos burgonyás kenyér, burgonyás699 Ft(1398 Ft/kg)59. o.
- Paraszt kenyér1199 Ft(800 Ft/kg)59. o.
- Hajdinás vadkovászos kenyér, Hajdinás vadkovászos699 Ft999(1398 Ft/kg)59. o.
- Protein cipó, Protein599 Ft(1997 Ft/kg)59. o.
- Kecskesajt krém, Natúr / zöldfűszeres649 Ft859(4327 Ft/kg)60. o.
- Fermentált vegán főzőkrém299 Ft(1994 Ft/kg)60. o.
- Edámi sajt, Szeletelt, Félzsíros, félkemény, Zsírtartalom: 40%419 Ft559(2095 Ft/kg)60. o.
- Laktózmentes habtejszín, Zsírtartalom: 30%299 Ft409(1495 Ft/l)60. o.
- High Protein ital, Banán / eper499 Ft(998 Ft/kg)60. o.
- Juhtúró499 Ft599(3992 Ft/kg)60. o.
- Leveles tészta, Klasszikus / light399 Ft(942 Ft/kg)60. o.
- Laktózmentes túródesszert, Laktózmentes439 Ft625(2927 Ft/kg)61. o.
- Őrség szelet899 Ft1199(8990 Ft/kg)61. o.
- Hűtést nem igénylő Solevita termékekre61. o.
- Zöldnövény mix, Dracéna / Fikusz / Zebralevél / Sugárarália / Szobaarália / Könnyezőpálma2999 Ft(2999 Ft/db)61. o.
- Virágzó növény díszcsomagolásban, Celózia / Krizantém / Korallvirág különböző színekben2499 Ft(2499 Ft/db)61. o.
- Ciklámen, Különböző színekben999 Ft(999 Ft/db)61. o.
- Krémfehérsajt, Natúr / laktózmentes62. o.
- Füstli, Klasszik / sajtos62. o.
- Bolognai párna139 HUF185(1390 Ft/kg)62. o.
- Antipasti válogatás, Többféle62. o.
- Nosztalgia kifli, Sajttal és növényi specialitással szórt62. o.
- Almás háromszög139 HUF195(1264 Ft/kg)62. o.
- Bajor stílusú perec, Külön csomagolt durva szemű sóval1299 Ft(1497 Ft/kg)63. o.
- Sajttorta2399 Ft(1920 Ft/kg)63. o.
- Morzsasütemény, Szilvás / almás / meggyes / joghurtos-tejszínes2399 Ft(1920 Ft/kg)63. o.
- Almás rétes765 Ft(1275 Ft/kg)64. o.
- Mini gyümölcsös párna, Alma / sárgabarack999 Ft(3965 Ft/kg)64. o.
- Rántott sertésszelet2199 Ft(2932 Ft/kg)64. o.
- Burgonyakrokett, Sajtos-fűszernövényes / spenótos-mozzarellás999 Ft(1665 Ft/kg)64. o.
- Főtt sertéscsülök, Csontos, bőr nélkül, marinádban1999 Ft(3332 Ft/kg)64. o.
- Müncheni fehérkolbász, Édes mustárral1199 Ft(3416 Ft/kg)65. o.
- Sajtos grillkolbász1399 Ft(4115 Ft/kg)65. o.
- Füstölt sertésfalatkák, Klasszikus / chilis1499 Ft(5996 Ft/kg)65. o.
- Bajor gombóc, Többféle1099 Ft(2748 Ft/kg)65. o.
- Párolt vörös káposzta599 Ft(922 Ft/kg)65. o.
- ALPENFEST Sertésszelet, Karaj / Krakkói felvágott jellegű649 Ft(6490 Ft/kg)66. o.
- ALPENFEST Alpesi felvágott-trió899 Ft(5994 Ft/kg)66. o.
- ALPENFEST Tiroli sonka, Észak-tiroli / dél-tiroli899 Ft(8990 Ft/kg)66. o.
- ALPENFEST Szelet válogatás849 Ft(4043 Ft/kg)66. o.
- ALPENFEST Osztrák sajtszeletek, Füstölt / natúr999 Ft(4995 Ft/kg)66. o.
- ALPENSTERN Limburgi lágysajt899 Ft(4495 Ft/kg)66. o.
- Osztrák sajtspecialitás, Többféle949 Ft119967. o.
- Sajtszeletek, Klasszikus / enyhén csípős899 Ft(5137 Ft/kg)67. o.
- Müzlis-gyümölcsös joghurt999 Ft67. o.
- Friss sajt, Többféle699 Ft67. o.
- Desszertspecialitások, Császármorzsa külön csomagolt szilvakompóttal / palacsinta túrós töltelékkel és vaníliás szósszal / gőzgombóc áfonyás töltelékkel, vaníliaszósszal1099 Ft(3664 Ft/kg)67. o.
- Friss tészta, Burgonyanudli / spätzletészta799 Ft(1598 Ft/kg)67. o.
- Zsemlegombóc, Főzőtasakban449 Ft(2245 Ft/kg)68. o.
- Chips, Sajtízű / sült csirke ízű849 Ft(4245 Ft/kg)68. o.
- Morzsasütemény, Meggyes / almás1199 Ft(2998 Ft/kg)68. o.
- Sós perec és ropi699 Ft(2330 Ft/kg)68. o.
- Habcukorka ostyával2499 Ft(4165 Ft/kg)68. o.
- Égetett karamellizált magvak, Mandula / földimogyoró / mogyoró999 Ft(4995 Ft/kg)68. o.
- Mini csokoládés habcsók1399 Ft(5260 Ft/kg)68. o.
- Csokoládéval bevont perec, Tej- / étcsokoládés799 Ft(5708 Ft/kg)69. o.
- Nápolyi, Mogyorókrémes1699 Ft(4248 Ft/kg)69. o.
- Oktoberfest sörcsomag pohárral4999 Ft(2000 Ft/l)69. o.
- Világos sör, Festbier299 Ft(598 Ft/l)69. o.
- Terroir rizling, trocken1299 Ft(1732 Ft/l)69. o.
- Dudler szörp999 Ft69. o.
- Piros gyümölcsös desszert899 Ft(1798 Ft/kg)70. o.
- Császármorzsa, Mazsolával / mazsola nélkül799 Ft(2664 Ft/kg)70. o.
- Gőzgombóc, Meggyes / szilvás / sárgabarackos töltelékkel1199 Ft(2142 Ft/kg)70. o.
- Bajor húskenyér, Klasszikus / sonkadarabokkal / pulykahússal1199 Ft(2998 Ft/kg)70. o.
- Sós perec399 Ft(1995 Ft/kg)70. o.



































































