1. oldal · 4 termék
2. oldal · 1 termék
3. oldal · 7 termék
4. oldal · 7 termék
5. oldal · 3 termék
6. oldal · 6 termék
7. oldal · 6 termék
8. oldal · 4 termék
9. oldal · 6 termék
10. oldal · 15 termék
11. oldal · 1 termék
12. oldal · 9 termék
13. oldal · 8 termék
14. oldal · 4 termék
15. oldal · 6 termék
16. oldal · 1 termék
Az újság összes ajánlata
88 termék · érvényes 08.13–08.19
- Oreo keksz tolltartóval, Original790 Ft(5130 Ft/kg)1. o.
- Funkcionális ital csomag, 4 íz999 Ft(166,5 Ft/db)1. o.
- Chio chips XXL hagymás-tejfölös, hagymás-tejfölös990 Ft(3960 Ft/kg)1. o.
- Balaton Expressz, csoki99 Ft(2829 Ft/kg)1. o.
- Üdítőital eper-lime, eper-lime299 Ft(498 Ft/l)2. o.
- Öntapadós könyvborító359 Ft4493. o.
- Vonalzó készlet359 Ft389(89,8 Ft/db)3. o.
- Igazolvány tok649 Ft8253. o.
- Színes ceruza325 Ft3793. o.
- Filctoll335 Ft389(27,9 Ft/db)3. o.
- Disney csomagolópapír99 Ft(33 Ft/db)3. o.
- Krepp papír149 Ft1693. o.
- Popcorn, vajas ízű, sós175 Ft(1750 Ft/kg)4. o.
- Pörkölt földimogyoró, sós249 Ft(3113 Ft/kg)4. o.
- Protein mix, natúr és sós, pirított magvak keveréke475 Ft(4750 Ft/kg)4. o.
- Pörkölt kesudió, sós669 Ft699(9557 Ft/kg)4. o.
- Ízesített földimogyoró, méz ízű175 Ft185(4375 Ft/kg)4. o.
- Pörkölt pisztácia, sós669 Ft699(11 150 Ft/kg)4. o.
- Ízesített datolya, Caramel flavoured, Cola flavoured539 Ft(5390 Ft/kg)4. o.
- Folyékony mosószer, Japanese Blossom5790 Ft(1430 Ft/l)5. o.
- Öblítő, Sea Breeze4990 Ft(1248 Ft/l)5. o.
- Gélpárna, Spring Awakening5790 Ft(96,5 Ft/db)5. o.
- Folyékony súrolószer, citrom599 Ft(1198 Ft/l)6. o.
- Nedves törlőkendő, Gerbera Daisy550 Ft(4,6 Ft/db)6. o.
- Általános tisztítószer, fête des fleurs699 Ft6. o.
- Fogkrém890 Ft(8900 Ft/l)6. o.
- Tusfürdő1590 Ft1750(2271 Ft/l)6. o.
- Öblítő, sensitive & soft1890 Ft(630 Ft/l)6. o.
- Szósz750 Ft8907. o.
- Instant tészta, Soba399 Ft4297. o.
- Melegszendvicskrém599 Ft(2066 Ft/kg)7. o.
- Majonéz, Tasty Mayonnaise750 Ft890(3205 Ft/kg)7. o.
- Tartár szósz, Tartar Sos490 Ft(1633 Ft/l)7. o.
- Alappor, Bolognai Spagetti Alap399 Ft4907. o.
- Tej 1 l, UHT, 1,5%, UHT, 1,5%159 HUF8. o.
- Szeletelt tartós kenyér, Integrale, Bianco569 HUF(1422,5 Ft/kg)8. o.
- Csemege kukorica szuperédes, szuperédes399 HUF(1174 Ft/kg)8. o.
- Finomliszt, BL 55229 HUF(229 Ft/kg)8. o.
- Töltött croissant, Double Max199 Ft(2488 Ft/kg)9. o.
- Dolce Gusto kompatibilis italkapsz, Bounty, Mars1990 Ft2290(248,8 Ft/db)9. o.
- Kenhető krém, Crunchy2190 Ft2390(5763 Ft/kg)9. o.
- Kenhető krém, Mars, Twix1390 Ft1490(6950 Ft/kg)9. o.
- Töltött ostyarúd, crispy rolls, Crispy Rolls1190 Ft(10 578 Ft/kg)9. o.
- Töltött keksz, vanilla flavour790 Ft890(5267 Ft/kg)9. o.
- Whiskey8490 Ft(12 129 Ft/l)10. o.
- Vodka4990 Ft10. o.
- Vodka, klasszikus6390 Ft10. o.
- Whisky, ízesített, Tennessee Blackberry7790 Ft10. o.
- Gyógynövény-likőr5990 Ft(8557 Ft/l)10. o.
- Sör329 Ft(658 Ft/l)10. o.
- Sör, Original Czech Lager359 Ft(718 Ft/l)10. o.
- Sör349 Ft10. o.
- Sör279 Ft(558 Ft/l)10. o.
- Sör, Lager - Világos sör279 Ft(558 Ft/l)10. o.
- Pezsgő, extra száraz / rosé2790 Ft(3720 Ft/l)10. o.
- Bor, Olaszrizling1190 Ft10. o.
- Pezsgő, Asti, édes3490 Ft(4653 Ft/l)10. o.
- Bor, Medina édes / Irsai Olivér899 Ft10. o.
- Cider, ízesített359 Ft(1088 Ft/l)10. o.
- Coca-Cola / dr. pepper / Fanta549 HUF11. o.
- Pepsi549 Ft(275 Ft/l)12. o.
- Jeges tea289 Ft(333 Ft/l)12. o.
- Üdítőital, Oran Soda349 Ft(1058 Ft/l)12. o.
- Funkcionális üdítőital match zero, áfonya-málna449 Ft(599 Ft/l)12. o.
- Gyümölcsital, Very Cherry, Tutti-Fruitti169 Ft(845 Ft/l)12. o.
- Energiaital, Classic219 Ft(876 Ft/l)12. o.
- Üdítőital640 Ft65012. o.
- Limonádé289 Ft(723 Ft/l)12. o.
- Üdítőital219 Ft12. o.
- Ásványvíz 1 l, szénsavmentes, szénsavmentes179 Ft13. o.
- Ásványvíz 500 ml savas / mentes, savas / mentes149 Ft(298 Ft/l)13. o.
- Ásványvíz 1,5 l99 Ft(66 Ft/l)13. o.
- Ásványvíz 1,5 l109 Ft(73 Ft/l)13. o.
- Ásványvíz 1,5 l155 Ft(103 Ft/l)13. o.
- Ásványvíz 1,5 l, extra dús, extra dús195 Ft(130 Ft/l)13. o.
- Gyógyvíz 1,5 l859 Ft(573 Ft/l)13. o.
- Ásványvíz 5 l szénsavmentes, szénsavmentes599 Ft(120 Ft/l)13. o.
- Energiaital, Fruit Punch, Mango269 HUF(1076 Ft/l)14. o.
- Energiaital, Classic, Sugarfree199 HUF(796 Ft/l)14. o.
- Energiaital, Mango Loco, Zero Sugar439 HUF(878 Ft/l)14. o.
- Energiaital, The White Edition Kókusz-áfonya, Sugarfree399 HUF(1596 Ft/l)14. o.
- Szemes kávé 1 kg, Barista, Home Barista Caffè Crema Forte5990 Ft669015. o.
- Szemes kávé 750 g Family, Family Classic Coffee3490 Ft3990(4653 Ft/kg)15. o.
- Őrölt kávé 250 g Espresso Tradizionale, Espresso Superiore n°42 Tradizionale1890 Ft(7560 Ft/kg)15. o.
- Instant kávé 200 g, Classic, Classic2990 Ft(14 950 Ft/kg)15. o.
- Energy Coffee249 Ft(996 Ft/l)15. o.
- Kávékapszula1899 Ft2150(118,7 Ft/db)15. o.
- Szemes kávé 1 kg, Exclusive Medium, Exclusive Medium4990 Ft599016. o.















