1. oldal · 4 termék
2. oldal · 1 termék
3. oldal · 1 termék
4. oldal · 1 termék
5. oldal · 6 termék
6. oldal · 4 termék
7. oldal · 7 termék
8. oldal · 6 termék
9. oldal · 1 termék
10. oldal · 8 termék
11. oldal · 3 termék
12. oldal · 6 termék
13. oldal · 7 termék
14. oldal · 6 termék
15. oldal · 1 termék
16. oldal · 8 termék
17. oldal · 7 termék
18. oldal · 6 termék
19. oldal · 8 termék
20. oldal · 4 termék
21. oldal · 15 termék
Jössi Premium sör329 HUFBorsodi sör289 HUFSör lime399 HUFCarlsberg Pilsner sör299 HUFHeineken sör349 HUFKőbányai sör279 HUFLöwenbräu sör279 HUFTuborg sör279 HUFCrâng Țăcin sör279 HUFSör 330 ml369 HUFBor irsai olivér / aligvárom1590 HUFHilltop irsai olivér bor1290 HUFMartini asti / prosecco pezsgő3390 HUFBor 750 ml1190 HUFJégbor édes fehér4990 HUF22. oldal · 12 termék
Absolut Vodka5690 HUFBombay sapphire gin7490 HUFMalibu4190 HUFBeefeater pink strawberry6390 HUFMartini bianco vermut3590 HUFJägermeister Gyógynövénylikőr7990 HUFUnicum zwack keserű likőr4690 HUFGyógynövénylikőr6890 HUFJohnnie walker red label whisky7990 HUFJack daniel's tennessee whiskey6990 HUFBallantine's brasil whisky5890 HUFJameson triple distilled irish whiskey7490 HUF23. oldal · 6 termék
24. oldal · 1 termék
25. oldal · 8 termék
26. oldal · 8 termék
27. oldal · 6 termék
The pink stuff the miracle laundry sensitive non bio liquid mosógél2790 HUFCif Ban Bang Tisztító és fertőtlenítő spray990 HUFPassion gold xxxl washing powder color mosópor5390 HUFDomestos xxl magic unicorn wc tisztítórúd2190 HUFPerwoll black detergent renew folyékony mosószer3990 HUFDomestos professional pro formula thick bleach tisztítószer4490 HUF28. oldal · 4 termék
29. oldal · 6 termék
30. oldal · 5 termék
31. oldal · 1 termék
Az újság összes ajánlata
167 termék · érvényes 04.30–05.06
- Moments X ostya, citrom / feketeribizli / narancs-mandula99 HUF129(2357,1 Ft/kg)1. o.
- Chio chips Oven baked, Oven baked Sea Salt199 HUF(3980 Ft/kg)1. o.
- TUC Kréker, bacon / cheese ízű299 HUF379(2990 Ft/kg)1. o.
- Győri Édes Kókuszos omlós keksz, Kókuszos299 HUF(1993,33 Ft/kg)1. o.
- Energiaital MultiPack 4 db x 250 ml, classic, classic, 20th Anniversary Edition796 HUF(796 Ft/l)2. o.
- Häagen-Dazs jégkrém, churros / kék áfonya999 HUF(2272 Ft/l)3. o.
- Lindt desszert, ír krémlikőrös / válogatás1990 HUF(9950 Ft/kg)4. o.
- Nesquik gabonapehely, eper / Strawberry Taste1490 HUF(4515 Ft/kg)5. o.
- Develey Szósz, crispy chicken / édes-savanyú690 HUF(2760 Ft/l)5. o.
- Energiaital cotton candy / cactus swirl, Cotton Candy / Cactus Swirl199 HUF(796 Ft/l)5. o.
- Instant csípős tészta carbonara csirke, Volcano Carbonara Chicken Noodle590 HUF649(4538 Ft/kg)5. o.
- Zabrúd töltelékkel mákosguba, mákosguba töltelékkel129 HUF(4300 Ft/kg)5. o.
- Zabkása fahéj-churros, fahéj-churros149 HUF(2709 Ft/kg)5. o.
- Ferrero desszert, Rocher1250 HUF(12 500 Ft/kg)6. o.
- Raffaello desszert, Confetteria1190 HUF(7933 Ft/kg)6. o.
- Ferrero Rondnoir desszert, Rondnoir, étcsokoládé2590 HUF2890(18 768 Ft/kg)6. o.
- Milka desszert, From the Heart, Pralines Strawberry Crème990 HUF(9000 Ft/kg)6. o.
- Szívószál, Vanilla Flavoured / Chocolate Flavoured169 HUF7. o.
- Sütemény, Strawberry Pie189 HUF(4725 Ft/kg)7. o.
- Knoppers nutbar / knoppers riegel, NutBar / Riegel (Ostyaszelet)219 HUF(5475 Ft/kg)7. o.
- Müzliszelet, Pina Colada109 HUF119(5450 Ft/kg)7. o.
- Mártott keksz, áfonya / eper (Strawberry Jam / Blueberry Jam)49 HUF7. o.
- Jégnyalóka39 HUF(780 Ft/l)7. o.
- Bounty ostyarúd, Crispy Rolls1190 HUF(10 171 Ft/kg)7. o.
- Ostyarúd pisztáciakrém, pisztáciakrém88 HUF8. o.
- OREO Wafer Roll töltött ostyarúd, vanília / csokoládé599 HUF8. o.
- Snickers / twix wafer rolls ostyarúd, Snickers / Twix299 HUF8. o.
- Siena Rollen kakaós-mogyorós töltött ostyarúd, kakaós-mogyorós399 HUF8. o.
- Happy Swing Rolls Brownie töltött ostyarúd, Brownie8. o.
- Happy swing rolls salty caramel töltött ostyarúd, salty caramel590 HUF6298. o.
- Marlenka golyó, Honey Nuggets Classic / Raspberry1899 HUF(8081 Ft/kg)9. o.
- Ocean jelly gumicukor79 HUF(7181 Ft/kg)10. o.
- Gumicukor10. o.
- Cukorkrém játékkal290 HUF(12 083 Ft/kg)10. o.
- Szirup adagolóban, narancs / áfonya269 HUF(13 450 Ft/kg)10. o.
- Zselécukor + szirup490 HUF550(7000 Ft/kg)10. o.
- Gumicukor179 HUF(9421 Ft/kg)10. o.
- Cukorka játékkal450 HUF(150 000 Ft/kg)10. o.
- Töltött gumicukor, teknős, teknős2890 HUF3390(2890 Ft/kg)10. o.
- HARIBO Tropifrutti, Tropifrutti299 HUF11. o.
- HARIBO Pommes, Pommes299 HUF11. o.
- Haribo f!zz, F!ZZ299 HUF11. o.
- Salátás tál 800 ml-től389 HUF12. o.
- Viaszos asztalterítő 100 cm x 140 cm1299 HUF148012. o.
- Papír szívószál 25 db, színes, színes199 HUF235(8 Ft/db)12. o.
- Műanyag tálca többféle, többféle399 HUF46512. o.
- Muffinpapír 100 db, tavaszi / party, tavaszi / party369 HUF(3,7 Ft/db)12. o.
- Fém tálca többféle 33 cm, többféle999 HUF119012. o.
- Olivaolaj extra szűz, extra szűz1990 HUF2190(3980 Ft/l)13. o.
- Horváth rozi gyorspác fűszerkeverék, mustáros / fokhagymás / gyros199 HUF219(6633 Ft/kg)13. o.
- Ételízesítő kocka279 HUF(4650 Ft/kg)13. o.
- Cocofood Kókuszsír1990 HUF209013. o.
- Ekos Bolognai mártás alap, Bolognai649 HUF13. o.
- Ekos Édes-savanyú mártás, Édes-savanyú649 HUF13. o.
- Gyermelyi száraztészta orsó 4 tojásos, Orsó, 4 tojásos599 HUF(1198 Ft/kg)13. o.
- Schedro Mayonnaise, 67% zsír tart.679 HUF(1698 Ft/kg)14. o.
- Mississippi barbecue sauce, Barbecue1390 HUF(2725 Ft/kg)14. o.
- Univer piros Arany csemege ételízesítő, Csemege579 HUF639(3619 Ft/kg)14. o.
- Hellmann's cheddar sauce, Cheddar890 HUF14. o.
- Globus klasszikus ízű mustár, Klasszikus ízű799 HUF(1816 Ft/kg)14. o.
- Heinz tomato ketchup, Tomato1590 HUF14. o.
- Energy Coffee 250 ml, chai latte, laktózmentes, chai latte, laktózmentes179 HUF(716 Ft/l)15. o.
- HELL Energiaital199 HUF(796 Ft/l)16. o.
- Dr. pepper / Fanta549 HUF(1546 Ft/l)16. o.
- BURN Energiaital, Original269 HUF16. o.
- Red Bull energiaital399 HUF16. o.
- Monster Energiaital439 HUF16. o.
- Nestea Jeges tea citrom, Lemon / citrom199 HUF16. o.
- Pepsi229 HUF16. o.
- Coca-Cola / Fanta, Eredeti íz / narancs239 HUF16. o.
- Pepsi549 HUF(275 Ft/l)17. o.
- Jeges tea, Ice Tea279 HUF(186 Ft/l)17. o.
- Jeges tea, Lemon / Peach399 HUF(266 Ft/l)17. o.
- Üdítőital, multivitamin, 25% gyüm. tart.399 HUF(266 Ft/l)17. o.
- Traubisoda440 HUF(251 Ft/l)17. o.
- Üdítőital, Cola / Orange199 HUF(100 Ft/l)17. o.
- Coca-Cola / Fanta, Eredeti íz / Narancs569 HUF(325 Ft/l)17. o.
- Kubu Play! Üdítőital 400 ml málna, Play! málna219 HUF54818. o.
- Kubu Play! Üdítőital 400 ml multivitamin, Play! multivitamin219 HUF54818. o.
- Kubu Üdítőital 300 ml 100% almalé, 100% almalé219 HUF73818. o.
- Kubu waterrr üdítőital 500 ml, Waterrr219 HUF43818. o.
- Kubu 100% pure püré 100 g, 100% Pure189 HUF(1890 Ft/kg)18. o.
- Kubu Tízórai püré 100 g málna-grízzel / alma-fahéj-rizs, Tízórai málna-grízzel / alma-fahéj-rizs229 HUF(2290 Ft/kg)18. o.
- Természetes ásványvíz szénsavmentes, szénsavmentes199 HUF19. o.
- Ásványvíz savas / mentes, savas / mentes95 HUF19. o.
- Ásványvíz, pH 8.199 HUF19. o.
- Ásványvíz155 HUF19. o.
- Ásványvíz109 HUF19. o.
- Természetes ásványvíz szénsavmentes, szénsavmentes599 HUF19. o.
- Procesvíz189 HUF19. o.
- Lúgos ásványvíz, lúgos, pH 8.2149 HUF19. o.
- Dreher Gold sör, Gold, világos299 HUF(598 Ft/l)20. o.
- Arany Ászok sör, Tradicionális világos sör299 HUF(598 Ft/l)20. o.
- Soproni sör, világos299 HUF(598 Ft/l)20. o.
- Steffl Bier világos sör, Világos sör279 HUF(558 Ft/l)20. o.
- Jössi Premium sör, Premium329 HUF(658 Ft/l)21. o.
- Borsodi sör289 HUF(578 Ft/l)21. o.
- Sör lime, lime399 HUF(1209 Ft/l)21. o.
- Carlsberg Pilsner sör, Pilsner299 HUF(598 Ft/l)21. o.
- Heineken sör349 HUF(698 Ft/l)21. o.
- Kőbányai sör279 HUF(558 Ft/l)21. o.
- Löwenbräu sör279 HUF(558 Ft/l)21. o.
- Tuborg sör279 HUF(558 Ft/l)21. o.
- Crâng Țăcin sör279 HUF(558 Ft/l)21. o.
- Sör 330 ml369 HUF(1118 Ft/l)21. o.
- Bor irsai olivér / aligvárom, Irsai Olivér / Aligvárom1590 HUF1690(2120 Ft/l)21. o.
- Hilltop irsai olivér bor, Irsai Olivér1290 HUF(1720 Ft/l)21. o.
- Martini asti / prosecco pezsgő, Asti / Prosecco3390 HUF(4520 Ft/l)21. o.
- Bor 750 ml1190 HUF(1587 Ft/l)21. o.
- Jégbor édes fehér, édes fehér4990 HUF(9980 Ft/l)21. o.
- Absolut Vodka, Watermelon / Passionfruit5690 HUF(8129 Ft/l)22. o.
- Bombay sapphire gin, Distilled London Dry Gin7490 HUF(10 700 Ft/l)22. o.
- Malibu, Caribbean Rum with Coconut Flavour4190 HUF(8380 Ft/l)22. o.
- Beefeater pink strawberry, Pink Strawberry / eper6390 HUF(9129 Ft/l)22. o.
- Martini bianco vermut, Bianco3590 HUF22. o.
- Jägermeister Gyógynövénylikőr7990 HUF22. o.
- Unicum zwack keserű likőr, klasszikus / Szilva / Barista / narancs4690 HUF(9380 Ft/l)22. o.
- Gyógynövénylikőr6890 HUF22. o.
- Johnnie walker red label whisky, Red Label7990 HUF22. o.
- Jack daniel's tennessee whiskey, klasszikus6990 HUF(9986 Ft/l)22. o.
- Ballantine's brasil whisky, Brasil ízesített5890 HUF(8414 Ft/l)22. o.
- Jameson triple distilled irish whiskey, Triple Distilled Irish Whiskey7490 HUF(10 700 Ft/l)22. o.
- Őrölt desszert kávé, Földimogyoró / Mandula-Caprese1850 HUF(9250 Ft/kg)23. o.
- Instant jeges kávé italpor659 HUF699(5490 Ft/kg)23. o.
- Nespresso kompatibilis kávékapszula, Crema d'Oro1490 HUF(149 Ft/db)23. o.
- Keménycukor brazil kávés töltettel, Brazilian Coffee99 HUF(1980 Ft/kg)23. o.
- Szemes kávé Intermezzo, Intermezzo3290 HUF(6580 Ft/kg)23. o.
- Őrölt kávé Family, Family Classic1290 HUF(5160 Ft/kg)23. o.
- Coccolino Öblítő 3 l, Aria di Primavera / Delicato e Soffice1990 HUF(663 Ft/l)24. o.
- Illatgyöngy1790 HUF(9179 Ft/kg)25. o.
- Öblítő koncentrátum, Ayurveda / Ammorbidente Aromatico1390 HUF(1829 Ft/l)25. o.
- Körszárító műanyag549 HUF67525. o.
- Öblítő koncentrátum, Black style899 HUF(450 Ft/l)25. o.
- Öblítő koncentrátum, fresh & soft (Silk Lily / Orange Rush)1390 HUF(818 Ft/l)25. o.
- Öblítő, Perfume Therapy2890 HUF(1091 Ft/l)25. o.
- Bambusz csipesz199 HUF239(9,1 Ft/db)25. o.
- Ruhaszárító, fém3990 HUF449025. o.
- Mosogatószer duo pack, Lemon1750 HUF(1029 Ft/l)26. o.
- Felmosónyél, alukróm549 HUF64926. o.
- Ablaktisztítószer799 HUF899(1598 Ft/l)26. o.
- Tisztítószer konyha / fürdő, konyha950 HUF(1267 Ft/l)26. o.
- Mosogatószivacs199 HUF225(19,9 Ft/db)26. o.
- Felmosófej, XL429 HUF49526. o.
- Hideg zsíroldó, hideg1190 HUF26. o.
- Gumikesztyű, S/M/L/XL méret249 HUF27926. o.
- The pink stuff the miracle laundry sensitive non bio liquid mosógél, Sensitive Non Bio2790 HUF3590(2906 Ft/l)27. o.
- Cif Ban Bang Tisztító és fertőtlenítő spray, Ban Bang990 HUF(1320 Ft/l)27. o.
- Passion gold xxxl washing powder color mosópor, Color5390 HUF(665 Ft/kg)27. o.
- Domestos xxl magic unicorn wc tisztítórúd, Magic Unicorn XXL Unicorn Edition2190 HUF27. o.
- Perwoll black detergent renew folyékony mosószer, Black Renew3990 HUF(1330 Ft/l)27. o.
- Domestos professional pro formula thick bleach tisztítószer, Professional Pro Formula Thick Bleach4490 HUF4790(898 Ft/l)27. o.
- Gélpárna 35 db, Power Caps Color Deep Clean4390 HUF(125,4 Ft/db)28. o.
- Mosogatógép tabletta 150 db, Quantum, Quantum Powerball Lemon9990 HUF(66,6 Ft/db)28. o.
- Gélpárna 70 db, All in 1, színes, All in 1 Pods Giga Economy5990 HUF(85,5 Ft/db)28. o.
- Mosogatógép tabletta 60 db, All in 1, Platinum, Platinum All in 1 Lemon XL pack4690 HUF(78,1 Ft/db)28. o.
- Nedves törlőkendő, Chamomile / Wet Towel550 HUF(4,6 Ft/db)29. o.
- Hajlakk, Volume / Aloe Boost1290 HUF1490(5160 Ft/l)29. o.
- Hajformázó krém, Chaotic / Ash Boy1990 HUF2150(19 900 Ft/l)29. o.
- Folyékony szappan, Exotic Love (Rich Dahlia Scent)790 HUF29. o.
- Tusfürdő, Soft Aloe Vera Yogurt / Soft Jasmine & Oil1690 HUF(2253 Ft/l)29. o.
- Tusfürdő, Black / Dark Temptation (3in1)2150 HUF(2389 Ft/l)29. o.
- Zewa Deluxe Cashmere illatosított WC papír, Deluxe Cashmere Ultimate2390 HUF30. o.
- Zewa Deluxe Aroma illatosított papírzsebkendő, Deluxe Aroma (Spirit of Tea / Camomile Comfort)329 HUF37930. o.
- Lara nedves toalett papír sensitive, sensitive, flushable399 HUF30. o.
- Nicky big pack wc papír, Big Pack2990 HUF30. o.
- Nicky Limone kéztörlő, Limone, citromos990 HUF30. o.
- Brekk energy drink classic, Classic199 HUF(796 Ft/l)31. o.



























