1. oldal · 9 termék
2. oldal · 21 termék
6db Állatmintás ceruza radírral899 FtMancs őrjárat 50db-os színezőkészlet3999 Ft3db uzsonnásdoboz1599 FtMogyorós gyümölcsszeletFit Smoothie szeletGoldfish BigstersLay's chips/ Lay's Strong chips479 FtKubu 100% püréMogyi hántolt pirított sózott tökmag499 FtMogyi kesudió és áfonya499 FtSió italCsabai snack kolbászSió Smoothie 100%Hajdú gourmet krém360 FtHellman's Tasty majonéz999 FtMogyi micro pop499 FtSió Vitatigris289 FtTraubisodaSzentkirályi Immuno3. oldal · 11 termék
Az újság összes ajánlata
41 termék · érvényes 08.13–08.19
- Csirkemell filé, filé2299 Ft(2299 Ft/kg)1. o.
- Csirkecomb1049 Ft(1049 Ft/kg)1. o.
- Csirkeszárny849 Ft(849 Ft/kg)1. o.
- Sajtos-gombás vagdalt329 Ft(3290 Ft/kg)1. o.
- Lipóti kovászos fehér kenyér, szeletelt669 Ft(669 Ft/kg)1. o.
- Lipóti tepertős leveles1. o.
- Eduscho Family szemes kávé, Family4399 Ft(4399 Ft/kg)1. o.
- Nescafé 3in1, Nescafé 2in1, 3in1: Classic/Creamy Latte/Barna Cukros/Strong; 2in11. o.
- Nescafé dolce gusto kávékapszula, Espresso/Cappuccino/Café Au Lait/Cortado/Koffeinmentes Cortado/Flat White/Barista/Iced Frappé1. o.
- 6db Állatmintás ceruza radírral, többféle899 Ft(150 Ft/db)2. o.
- Mancs őrjárat 50db-os színezőkészlet3999 Ft(80 Ft/db)2. o.
- 3db uzsonnásdoboz1599 Ft(533 Ft/db)2. o.
- Mogyorós gyümölcsszelet, eper/áfonya/sárgabarack2. o.
- Fit Smoothie szelet, alma-sárgarépa-narancs/ cékla-feketeribizli/ rebarbara-eper2. o.
- Földimogyorós-szezámos-mézes szelet299 Ft2. o.
- Goldfish Bigsters, sós/szezámos/keleti fűszeres2. o.
- Fit Joya müzliszelet, kókusz/málna/sárgabarack2. o.
- Lay's chips/ Lay's Strong chips, többféle479 Ft(7983 Ft/kg)2. o.
- Kubu 100% püré, eper/alma/őszibarack/banán/görögdinnye2. o.
- Mogyi hántolt pirított sózott tökmag499 Ft(7129 Ft/kg)2. o.
- Mogyi kesudió és áfonya499 Ft(9073 Ft/kg)2. o.
- Sió ital, őszibarack/alma/szőlő2. o.
- Csabai snack kolbász, csemege/csípős2. o.
- Sió Smoothie 100%, erdei piros bogyós/ frissítő zöld kiwi/ trópusi mangó/ kék Balaton2. o.
- Hajdú gourmet krém, natúr/görögös/olaszos360 Ft(2000 Ft/kg)2. o.
- Hellman's Tasty majonéz999 Ft(4269 Ft/kg)2. o.
- Mogyi micro pop, sós/vajas/sajtos499 Ft(1663 Ft/kg)2. o.
- Sió Vitatigris, 20% piros/sárga289 Ft(1445 Ft/l)2. o.
- Traubisoda, eredeti/zero/kékszőlő2. o.
- Szentkirályi Immuno, maracuja-körte/ mangó-narancs/ alma-kiwi-ananász2. o.
- Ben&Jerry's jégkrém, Chocolate Fudge Brownie799 Ft(7990 Ft/l)3. o.
- Romans jégkrém, vanília-csokoládé/vanília-eper1299 Ft(7990 Ft/l)3. o.
- Le Coq koktél, mojito/pina colada/sex on the beach499 Ft599(1512 Ft/l)3. o.
- Dereszla lebegés balatoni olaszrizling, Balatoni Olaszrizling2799 Ft(933 Ft/l)3. o.
- Arany Ászok sör279 Ft379(558 Ft/l)3. o.
- Jim Beam whiskey3. o.
- Violeta öblítő, Delicate Touch/Summer Chill1899 Ft(475 Ft/l)3. o.
- Ludwik mosogatószer, Aloe Vera999 Ft1099(740 Ft/kg)3. o.
- Domestos power 5 wc rúd, Ocean/Lime/Magic Unicorn3. o.
- Neo kutyaeledel, bárány-édesburgonya/lazac-áfonya-répa/vad-áfonya-édesburgonya599 Ft699(1498 Ft/kg)3. o.
- Reno kutyaeledel, bárány-rizs-zöldség2599 Ft3399(866 Ft/kg)3. o.

