1. oldal · 1 termék
2. oldal · 12 termék
Fiprex Duo S 104 mg + 120,6 mg kutyáknak2990 HUFFiprex Duo L 268 mg + 241,2 mg kutyáknak3990 HUFFiprex Duo XL 402 mg + 361,8 mg kutyáknak6490 HUFFiprex Duo 50 mg + 60 mg rácsepegtető oldat macskáknak3390 HUFSafePet 52,5 mg/0,7 ml spot on macskáknak2790 HUFSafePet M 150 mg/2 ml spot on kutya 10-20 kg2990 HUFSafePet L 300 mg/4 ml spot on kutya 20-40 kg3690 HUFSafePet XL 412,5 mg/5,5 ml spot on kutya 40-55 kgSafePet 75 mg/1 ml spot on kistestű kutyáknak (2-10 kg)2990 HUFDolly Natural kullancsriasztó sampon vagy permet kutyáknak és macskáknak2490 HUFFrontline Combo spot on rácsepegtető oldat macskáknak8790 HUFDolly Natural csepp kutyák részére / macskák részére2690 HUF3. oldal · 15 termék
AdTab 56 mg rágótabletta kutyák részére (1,3-2,5 kg)3990 HUFAdTab 12 mg rágótabletta macskák részére (0,5-2 kg)3990 HUFAdTab 112 mg rágótabletta kutyák részére (>2,5-5,5 kg)4690 HUFAdTab 225 mg rágótabletta kutyák részére (>5,5-11 kg)4990 HUFAdTab 450 mg rágótabletta kutyák részére (>11-22 kg)5430 HUFAdTab 900 mg rágótabletta kutyák részére (>22-45 kg)5990 HUFAdTab 48 mg rágótabletta macskák részére (2-8 kg)4390 HUFDog Vital dimethicones bolha és kullancs távolító cseppek kutyák részére 5x1ml2990 HUFCat Vital dimethicones bolha és kullancs távolító cseppek macskák részére 5x1ml2990 HUFForesto kullancs- és bolhanyakörv macskáknak és kistestű kutyáknak 8 kg testsúlyig 38 cm14 990 HUFForesto kullancs- és bolhanyakörv nagytestű kutyáknak 8 kg testsúly felett 70 cm15 990 HUFCat Vital dimethicones bolha és kullancs távolító macskanyakörv pirosfehér 42 cm1990 HUFDog Vital bolha és kullancs távolító kutyanyakörv pirosfehér 75 cm1990 HUFDolly Natural bolha- és kullancsriasztó nyakörv kutyák részére 75 cm1590 HUFDolly Natural bolha- és kullancsriasztó nyakörv macskák részére 43 cm1590 HUF4. oldal · 3 termék
5. oldal · 9 termék
Biogenicpet humin balance 100 g3590 HUFBiogenicpet humin balance 250 g5390 HUFBiogenicpet mobility pro15 290 HUFBiogenicpet immunity szirup5390 HUFBiogenicPet Mobility tabletta13 490 HUFBiogenicpet pure ear2690 HUFBiogenicpet immunity pro15 290 HUFBiogenicPet Lazacolaj6290 HUFBiogenicpet cod liver oil5390 HUF6. oldal · 14 termék
Happy&fit natural economy meat mix9490 HUFHappy&fit natural economy lamb & rice9990 HUFHappy&fit natural economy9990 HUFHappy&fit natural economy9990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén bárány-édesburgonya gyógynövényekkel23 990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén bárány-édesburgonya gyógynövényekkel7990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss bárány hússal, édesburgonyával és gyógynövényekkel27 990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss bárány hússal, édesburgonyával és gyógynövényekkel8990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss pisztránggal, batátával, gyógynövényekkel és kondroitinnal21 990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss pisztránggal, batátával, gyógynövényekkel és kondroitinnal7490 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss marhával, lóbabbal, gyógynövényekkel19 990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss marhával, lóbabbal, gyógynövényekkel6990 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss marha, vízitorma, citrusfűvel29 980 HUFHappy&Fit Superior Hipoallergén friss marha, vízitorma, citrusfűvel9990 HUF7. oldal · 10 termék
Ontario puppy mini bárány&barna rizs3390 HUFOntario puppy mini bárány&barna rizs6790 HUFEukanuba adult small & medium, lamb & rice19 990 HUFEukanuba adult large lamb & rice20 490 HUFCarnilove fresh adult dog small excellent digestion - strucc báránhússal5990 HUFN&D Dog Grain Free vaddisznó & alma sütőtökkel adult mini4490 HUFN&D Dog Grain Free vaddisznó & alma sütőtökkel adult mini9990 HUFOasy dog oap adult medium/large duck7490 HUFOasy dog oap adult small/mini2990 HUFOasy dog oap adult small/mini7990 HUF8. oldal · 5 termék
Top energy adult medium&maxi sertés, alma & spenót15 990 HUFDog vital premium petfood adult mini lazac, répa és spenót14 990 HUFDog vital premium petfood adult maxi sertés, alma és áfonya14 990 HUFDog vital premium petfood adult medium&maxi lazac, répa és spenót14 990 HUFDog vital premium petfood adult medium&maxi bárány, spenót, sütőtök14 990 HUF9. oldal · 6 termék
10. oldal · 4 termék
11. oldal · 4 termék
12. oldal

13. oldal · 10 termék
Pedigree alutasak multipack junior mix8990 HUFPedigree alutasak Multipack8990 HUFChristopherus dog genuss pur1350 HUFOasy dog alutálka sf adult with vegetables790 HUFChristopherus Dog bárány1110 HUFVet life natural diet dog hypoallergenic fish & potato1590 HUFCarnilove puppy salmon & turkey1390 HUFN&D Quinoa Dog kacsa & kókusz1490 HUFPet's land dog junior650 HUFPet's land dog1190 HUF14. oldal · 6 termék
15. oldal · 5 termék
Trixie jutalomfalat Denta Fun marhás csavart 12 cm290 HUFCarnilove dog jutalomfalat semi moist1290 HUFTrixie jutalomfalat kutyáknak Denta Fun Rágó Chips Light algás1990 HUFTrixie Premio jutalomfalat kutyáknak Lágy kacsás kockák1590 HUFN&d quinoa dog jutalomfalat adult mini - digestion lamb - dental weight management1190 HUF16. oldal · 10 termék
Trixie játék Denta Fun baseball labda, mentás 5 cm870 HUFTrixie játék Denta Fun baseball labda, mentás 10 cm1430 HUFTrixie játék Tömör úszó gumi labda 6 cm870 HUFTrixie játék* Plüss állat Többféle 10-12 cm2070 HUFTrixie Rágókötél 20 cm - 50 g550 HUFTrixie Rágókötél 26 cm - 125 g870 HUFTrixie játék Gumi tappancsos apport több színben 15 cm870 HUFTrixie játék Gumi tappancsos apport több színben 19 cm1430 HUFTrixie játék Aqua Toy Vízen úszó játék kutyáknak 14 cm3750 HUFTrixie játék Aqua Toy Vízen úszó játék kutyáknak 17 cm5110 HUF17. oldal · 5 termék
18. oldal · 10 termék
Cat vital - filé konzerv490 HUFWHISKAS alutasakos multipack11 990 HUFCat vital - mousse konzerv299 HUFMy Love alutasakos248 HUFOasy cat alutasakos chunks in gravy adult kanikai490 HUFOasy cat alutasakos chunks in gravy kitten chicken490 HUFOasy cat konzerv natural chicken & cheese590 HUFPet's land cat konzerv550 HUFPremium Cat konzerv349 HUFN&d quinoa cat konzerv675 HUF19. oldal · 20 termék
Folyékony jutalomfalat omega-3 & lazacból 6x15g1035 HUFFolyékony jutalomfalat tonhalból & csirkehússal 6x15g1035 HUFFolyékony jutalomfalat sajttal & tonhalból selyemragu 6x15g1035 HUFFolyékony jutalomfalat inulinnal & mannánnal 6x15g1035 HUFFolyékony jutalomfalat répa és bárány aspik1035 HUFJelly lovers csirke jutalomfalat csirkehússal 6x15g1035 HUFJelly lovers csirke jutalomfalat lazaccal 6x15g1035 HUFStick Jutalomfalat Pulyka és Kacsa 3x6g405 HUFStick Jutalomfalat Pulyka és Bárány 3x6g405 HUFStick Jutalomfalat Marha és Nyúl 3x6g405 HUFCrispy crunch superfood kacsa & feketebodzával 60g855 HUFCrispy crunch maláta 60g510 HUFYums pulyka lazac 40g720 HUFVita Hearts Immunsystem szivecskék macskáknak Béta Glükán és Inulinnal 50g810 HUFVita Hearts Skin&Coat szivecskék cicáknak Inulin 50g810 HUFLicks & Bits nyelves nedves krém 60g1100 HUFCarnilove cat adult salmon sensitive & long hair - lazac hosszúszőrű2190 HUFN&d cat quinoa2990 HUFProVital Adult tonhal2190 HUFNatures protection cat kitten poultry with kefir1690 HUF20. oldal · 7 termék
21. oldal · 6 termék
22. oldal · 9 termék
Nutrin Complete1790 HUFNutrin complete junior1490 HUFNestor Dupla rúd790 HUFNestor Dupla rúd890 HUFNutrin Nature1990 HUFVersele-Laga Complete Cuni eledel nyulaknak - Adult2490 HUFVersele-laga complete cuni2790 HUFVitakraft menu vital hörcsög junior990 HUFVersele-laga complete cavia eledel tengerimalacoknak2790 HUF23. oldal · 4 termék
24. oldal · 5 termék
25. oldal

26. oldal

27. oldal

Az újság összes ajánlata
180 termék · érvényes 05.13–05.30
- Dr. Dog multiMAX vitamin, multiMAX1. o.
- Fiprex Duo S 104 mg + 120,6 mg kutyáknak, Duo S 104 mg + 120,6 mg2990 HUF3690(2990 Ft/pipetta)2. o.
- Fiprex Duo L 268 mg + 241,2 mg kutyáknak, Duo L 268 mg + 241,2 mg3990 HUF(3990 Ft/pipetta)2. o.
- Fiprex Duo XL 402 mg + 361,8 mg kutyáknak, Duo XL 402 mg + 361,8 mg6490 HUF(6490 Ft/pipetta)2. o.
- Fiprex Duo 50 mg + 60 mg rácsepegtető oldat macskáknak, Duo 50 mg + 60 mg cats/ferrets3390 HUF(3390 Ft/pipetta)2. o.
- SafePet 52,5 mg/0,7 ml spot on macskáknak, 52,5 mg/0,7 ml spot on cats2790 HUF(2790 Ft/pipetta)2. o.
- SafePet M 150 mg/2 ml spot on kutya 10-20 kg, M 150 mg/2 ml dogs 10-20 kg2990 HUF3290(2990 Ft/pipetta)2. o.
- SafePet L 300 mg/4 ml spot on kutya 20-40 kg, L 300 mg/4 ml dogs 20-40 kg3690 HUF(3690 Ft/pipetta)2. o.
- SafePet XL 412,5 mg/5,5 ml spot on kutya 40-55 kg, XL 412,5 mg/5,5 ml dogs 40-55 kg2. o.
- SafePet 75 mg/1 ml spot on kistestű kutyáknak (2-10 kg), 75 mg/1 ml dogs 2-10 kg2990 HUF(2990 Ft/pipetta)2. o.
- Dolly Natural kullancsriasztó sampon vagy permet kutyáknak és macskáknak, kullancsriasztó sampon vagy permet2490 HUF(12 450 Ft/l)2. o.
- Frontline Combo spot on rácsepegtető oldat macskáknak, Combo spot on cats8790 HUF10 990(2930 Ft/pipetta)2. o.
- Dolly Natural csepp kutyák részére / macskák részére, Spot-On csepp kutyáknak / macskáknak2690 HUF2990(538 Ft/pipetta)2. o.
- AdTab 56 mg rágótabletta kutyák részére (1,3-2,5 kg), kutyák részére 1,3-2,5 kg3990 HUF(598 Ft/tabletta)3. o.
- AdTab 12 mg rágótabletta macskák részére (0,5-2 kg), macskák részére 0,5-2 kg3990 HUF(598 Ft/tabletta)3. o.
- AdTab 112 mg rágótabletta kutyák részére (>2,5-5,5 kg), kutyák részére >2,5-5,5 kg4690 HUF(4690 Ft/tabletta)3. o.
- AdTab 225 mg rágótabletta kutyák részére (>5,5-11 kg), kutyák részére >5,5-11 kg4990 HUF(4990 Ft/tabletta)3. o.
- AdTab 450 mg rágótabletta kutyák részére (>11-22 kg), kutyák részére >11-22 kg5430 HUF(5430 Ft/tabletta)3. o.
- AdTab 900 mg rágótabletta kutyák részére (>22-45 kg), kutyák részére >22-45 kg5990 HUF(5990 Ft/tabletta)3. o.
- AdTab 48 mg rágótabletta macskák részére (2-8 kg), macskák részére 2-8 kg4390 HUF(4390 Ft/tabletta)3. o.
- Dog Vital dimethicones bolha és kullancs távolító cseppek kutyák részére 5x1ml, dimethicones cseppek kutyák részére2990 HUF(598 Ft/ampulla)3. o.
- Cat Vital dimethicones bolha és kullancs távolító cseppek macskák részére 5x1ml, dimethicones cseppek macskák részére2990 HUF(598 Ft/ampulla)3. o.
- Foresto kullancs- és bolhanyakörv macskáknak és kistestű kutyáknak 8 kg testsúlyig 38 cm, macskáknak és kistestű kutyáknak14 990 HUF3. o.
- Foresto kullancs- és bolhanyakörv nagytestű kutyáknak 8 kg testsúly felett 70 cm, nagytestű kutyáknak15 990 HUF3. o.
- Cat Vital dimethicones bolha és kullancs távolító macskanyakörv pirosfehér 42 cm, pirosfehér1990 HUF3. o.
- Dog Vital bolha és kullancs távolító kutyanyakörv pirosfehér 75 cm, pirosfehér1990 HUF3. o.
- Dolly Natural bolha- és kullancsriasztó nyakörv kutyák részére 75 cm, kutyák részére, több színben1590 HUF3. o.
- Dolly Natural bolha- és kullancsriasztó nyakörv macskák részére 43 cm, macskák részére, több színben1590 HUF3. o.
- Petsup Miss For Girl's - bárány&rizs / lazac&rizs, Miss For Girl's - bárány&rizs / lazac&rizs4990 HUF5990(2495 Ft/kg)4. o.
- Petsup Mr. For Boy's - bárány&rizs / lazac&rizs, Mr. For Boy's - bárány&rizs / lazac&rizs4990 HUF5990(2495 Ft/kg)4. o.
- Petsup Vitaminos víz, Vitaminos víz4. o.
- Biogenicpet humin balance 100 g3590 HUF3990(35 900 Ft/kg)5. o.
- Biogenicpet humin balance 250 g5390 HUF5990(21 560 Ft/kg)5. o.
- Biogenicpet mobility pro, PRO15 290 HUF16 990(255 Ft/tabletta)5. o.
- Biogenicpet immunity szirup, szirup5390 HUF5990(44 917 Ft/l)5. o.
- BiogenicPet Mobility tabletta13 490 HUF14 990(255 Ft/tabletta)5. o.
- Biogenicpet pure ear2690 HUF2990(26 900 Ft/l)5. o.
- Biogenicpet immunity pro, Pro15 290 HUF16 990(255 Ft/tabletta)5. o.
- BiogenicPet Lazacolaj6290 HUF6990(25 160 Ft/l)5. o.
- Biogenicpet cod liver oil5390 HUF5990(53 800 Ft/l)5. o.
- Happy&fit natural economy meat mix, Natural Economy Meat Mix9490 HUF(678 Ft/kg)6. o.
- Happy&fit natural economy lamb & rice, Natural Economy Lamb & Rice9990 HUF(714 Ft/kg)6. o.
- Happy&fit natural economy, Natural Economy9990 HUF(714 Ft/kg)6. o.
- Happy&fit natural economy, Natural Economy9990 HUF(714 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén bárány-édesburgonya gyógynövényekkel, Superior Hipoallergén bárány, édesburgonya, gyógynövényekkel23 990 HUF(2399 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén bárány-édesburgonya gyógynövényekkel, Superior Hipoallergén bárány, édesburgonya, gyógynövényekkel7990 HUF(3196 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss bárány hússal, édesburgonyával és gyógynövényekkel, Superior Hipoallergén friss bárány hússal, édesburgonyával, gyógynövényekkel27 990 HUF(2799 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss bárány hússal, édesburgonyával és gyógynövényekkel, Superior Hipoallergén friss bárány hússal, édesburgonyával, gyógynövényekkel8990 HUF(3596 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss pisztránggal, batátával, gyógynövényekkel és kondroitinnal, Superior Hipoallergén friss pisztránggal, batátával, gyógynövényekkel, kondroitinnal21 990 HUF(2199 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss pisztránggal, batátával, gyógynövényekkel és kondroitinnal, Superior Hipoallergén friss pisztránggal, batátával, gyógynövényekkel, kondroitinnal7490 HUF(2996 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss marhával, lóbabbal, gyógynövényekkel, Superior Hipoallergén friss marhával, lóbabbal, gyógynövényekkel19 990 HUF(1999 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss marhával, lóbabbal, gyógynövényekkel, Superior Hipoallergén friss marhával, lóbabbal, gyógynövényekkel6990 HUF(2796 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss marha, vízitorma, citrusfűvel, Superior Hipoallergén friss marha, vízitorma, citrusfűvel29 980 HUF(2998 Ft/kg)6. o.
- Happy&Fit Superior Hipoallergén friss marha, vízitorma, citrusfűvel, Superior Hipoallergén friss marha, vízitorma, citrusfűvel9990 HUF(3996 Ft/kg)6. o.
- Ontario puppy mini bárány&barna rizs, Puppy Mini, Bárány&barna rizs3390 HUF3990(4520 Ft/kg)7. o.
- Ontario puppy mini bárány&barna rizs, Puppy Mini, Bárány&barna rizs6790 HUF7990(3018 Ft/kg)7. o.
- Eukanuba adult small & medium, lamb & rice, Adult Small & Medium, Lamb & Rice19 990 HUF21 990(1666 Ft/kg)7. o.
- Eukanuba adult large lamb & rice, Adult Large, Lamb & Rice20 490 HUF22 490(1708 Ft/kg)7. o.
- Carnilove fresh adult dog small excellent digestion - strucc báránhússal, Fresh Adult Dog Small, Excellent Digestion, Strucc-bárány5990 HUF6990(3993 Ft/kg)7. o.
- N&D Dog Grain Free vaddisznó & alma sütőtökkel adult mini, Grain Free, vaddisznó & alma sütőtökkel, adult mini4490 HUF5290(5613 Ft/kg)7. o.
- N&D Dog Grain Free vaddisznó & alma sütőtökkel adult mini, Grain Free, vaddisznó & alma sütőtökkel, adult mini9990 HUF11 990(3996 Ft/kg)7. o.
- Oasy dog oap adult medium/large duck, Dog OAP Adult Medium/Large, Duck7490 HUF9990(2996 Ft/kg)7. o.
- Oasy dog oap adult small/mini, Dog OAP Adult Small/Mini, bárány2990 HUF3880(3738 Ft/kg)7. o.
- Oasy dog oap adult small/mini, Dog OAP Adult Small/Mini, bárány7990 HUF8990(3196 Ft/kg)7. o.
- Top energy adult medium&maxi sertés, alma & spenót, Adult Medium&Maxi Sertés, alma & spenót15 990 HUF(1142 Ft/kg)8. o.
- Dog vital premium petfood adult mini lazac, répa és spenót, Premium Petfood Adult Mini Lazac, répa és spenót14 990 HUF(1071 Ft/kg)8. o.
- Dog vital premium petfood adult maxi sertés, alma és áfonya, Premium Petfood Adult Maxi Sertés, alma és áfonya14 990 HUF(1071 Ft/kg)8. o.
- Dog vital premium petfood adult medium&maxi lazac, répa és spenót, Premium Petfood Adult Medium&Maxi Lazac, répa és spenót14 990 HUF(1071 Ft/kg)8. o.
- Dog vital premium petfood adult medium&maxi bárány, spenót, sütőtök, Premium Petfood Adult Medium&Maxi Bárány, spenót, sütőtök14 990 HUF(1071 Ft/kg)8. o.
- Dog vital sensitive marha & rizs, Sensitive, Marha & rizs, sütőtökkel14 990 HUF(1249 Ft/kg)9. o.
- Dog vital sensitive kacsa & rizs, Sensitive, Kacsa & rizs, sütőtökkel14 990 HUF(1249 Ft/kg)9. o.
- Dog vital sensitive tonhal & rizs, Sensitive, Tonhal & rizs, sütőtökkel15 490 HUF(1291 Ft/kg)9. o.
- Dog vital sensitive nyúl & rizs, Sensitive, Nyúl & rizs, sütőtökkel15 490 HUF(1291 Ft/kg)9. o.
- Dog vital 100% natural soft paté, 100% Natural, Soft Paté (Salmon / Lamb / Fish / Pork / Beef)690 HUF(1725 Ft/kg)9. o.
- Dog vital 100% natural soft paté, 100% Natural, Soft Paté (több íz)490 HUF(3267 Ft/kg)9. o.
- Belcando Adult Active - friss hússal, Adult Active44 690 HUF(1986 Ft/kg)10. o.
- Belcando Adult Dinner - friss hússal, Adult Dinner42 690 HUF(1897 Ft/kg)10. o.
- Belcando Junior Maxi - friss hússal, Junior Maxi48 690 HUF(2164 Ft/kg)10. o.
- Belcando Adult GF Baromfival (gabona nélkül), Adult GF Baromfival - gabona nélkül59 900 HUF(2662 Ft/kg)10. o.
- HAPPY&FIT Superior konzerv kutyáknak 800 g, Superior1490 HUF(1863 Ft/kg)11. o.
- HAPPY&FIT Superior konzerv kutyáknak 400 g, Superior990 HUF(2475 Ft/kg)11. o.
- HAPPY&FIT Natural Welpen Lamm & Reis konzerv kutyáknak 800 g, Natural Welpen Lamm & Reis1290 HUF(1613 Ft/kg)11. o.
- HAPPY&FIT Natural Welpen Lamm & Reis konzerv kutyáknak 400 g, Natural Welpen Lamm & Reis790 HUF(1975 Ft/kg)11. o.
- Pedigree alutasak multipack junior mix, Junior Mix (csirke-zöldség, marha-zöldség, pulyka-sárgarépa, marha-bárány)8990 HUF9890(2248 Ft/kg)13. o.
- Pedigree alutasak Multipack, adult mix (csirke-zöldség, marha-zöldség, pulyka-sárgarépa, marha-bárány)8990 HUF9890(2248 Ft/kg)13. o.
- Christopherus dog genuss pur, Genuss Pur1350 HUF1690(3375 Ft/kg)13. o.
- Oasy dog alutálka sf adult with vegetables, SF Adult with vegetables790 HUF990(5267 Ft/kg)13. o.
- Christopherus Dog bárány, bárány1110 HUF1390(2775 Ft/kg)13. o.
- Vet life natural diet dog hypoallergenic fish & potato, Hypoallergenic Fish & Potato1590 HUF1790(5300 Ft/kg)13. o.
- Carnilove puppy salmon & turkey, Puppy Salmon & Turkey1390 HUF1590(3475 Ft/kg)13. o.
- N&D Quinoa Dog kacsa & kókusz, Quinoa kacsa & kókusz1490 HUF1690(5228 Ft/kg)13. o.
- Pet's land dog junior, Junior marhamáj-máj-pulyka650 HUF750(1566 Ft/kg)13. o.
- Pet's land dog, Adult baromfi-hússal1190 HUF1380(960 Ft/kg)13. o.
- Trixie Clickeres oktatópálca2870 HUF359014. o.
- Trixie Tréning korongok1190 HUF149014. o.
- Trixie Evéslassító tál, műanyag2870 HUF359014. o.
- Trixie biztonsági öv, fekete2310 HUF289014. o.
- Travel Chic szállítóbox, Smaragdzöld/fehér5190 HUF649014. o.
- Trixie Rövid póráz és biztonsági övbe csat, fekete1750 HUF219014. o.
- Trixie jutalomfalat Denta Fun marhás csavart 12 cm, marhás csavart290 HUF349(5800 Ft/kg)15. o.
- Carnilove dog jutalomfalat semi moist, fürjhússal és oreganóval / szardínia medvehagymával1290 HUF1490(6450 Ft/kg)15. o.
- Trixie jutalomfalat kutyáknak Denta Fun Rágó Chips Light algás, Denta Fun Rágó Chips Light algás1990 HUF2190(19 900 Ft/kg)15. o.
- Trixie Premio jutalomfalat kutyáknak Lágy kacsás kockák, Premio Lágy kacsás kockák1590 HUF1790(15 900 Ft/kg)15. o.
- N&d quinoa dog jutalomfalat adult mini - digestion lamb - dental weight management, Quinoa Adult Mini Digestion Lamb / Dental Weight Management1190 HUF1390(19 833 Ft/kg)15. o.
- Trixie játék Denta Fun baseball labda, mentás 5 cm, mentás, 5 cm870 HUF109016. o.
- Trixie játék Denta Fun baseball labda, mentás 10 cm, mentás, 10 cm1430 HUF179016. o.
- Trixie játék Tömör úszó gumi labda 6 cm, tömör úszó, 6 cm870 HUF109016. o.
- Trixie játék* Plüss állat Többféle 10-12 cm, plüss állat, többféle2070 HUF259016. o.
- Trixie Rágókötél 20 cm - 50 g, rágókötél, 20 cm550 HUF69016. o.
- Trixie Rágókötél 26 cm - 125 g, rágókötél, 26 cm870 HUF109016. o.
- Trixie játék Gumi tappancsos apport több színben 15 cm, gumi tappancsos apport, 15 cm870 HUF109016. o.
- Trixie játék Gumi tappancsos apport több színben 19 cm, gumi tappancsos apport, 19 cm1430 HUF179016. o.
- Trixie játék Aqua Toy Vízen úszó játék kutyáknak 14 cm, Aqua Toy, vízen úszó, 14 cm3750 HUF489016. o.
- Trixie játék Aqua Toy Vízen úszó játék kutyáknak 17 cm, Aqua Toy, vízen úszó, 17 cm5110 HUF639016. o.
- Oasy Pure Strong Power illatmentes macskaalom, Pure Strong Power, illatmentes17. o.
- Oasy Pure Classic talc Macskaalom babahintőpor illattal, Pure Classic talc, babahintőpor illattal17. o.
- Oasy pure lavender breeze macskaalom levendula illattal, Pure Lavender breeze, levendula illatú2990 HUF3490(586 Ft/kg)17. o.
- Oasy Peas Green Tea Vegetal borsórostból készült macskaalom, Peas Vegetal, Green Tea (zöld tea illatú)17. o.
- Oasy Vegetal Tofu Red Berries tofuból készült macskaalom, Vegetal Tofu, Red Berries (piros bogyós illatú)3490 HUF3990(1396 Ft/kg)17. o.
- Cat vital - filé konzerv, Filé490 HUF(7000 Ft/kg)18. o.
- WHISKAS alutasakos multipack, klasszikus válogatás mártásban11 990 HUF14 000(1762 Ft/kg)18. o.
- Cat vital - mousse konzerv, Mousse / pástétom299 HUF(3518 Ft/kg)18. o.
- My Love alutasakos, főzelékben248 HUF299(2918 Ft/kg)18. o.
- Oasy cat alutasakos chunks in gravy adult kanikai, Chunks in Gravy Adult Kanikai490 HUF643(5764 Ft/kg)18. o.
- Oasy cat alutasakos chunks in gravy kitten chicken, Chunks in Gravy Kitten Chicken490 HUF643(5764 Ft/kg)18. o.
- Oasy cat konzerv natural chicken & cheese, Natural Chicken & Cheese590 HUF790(8428 Ft/kg)18. o.
- Pet's land cat konzerv550 HUF650(1375 Ft/kg)18. o.
- Premium Cat konzerv349 HUF(840 Ft/kg)18. o.
- N&d quinoa cat konzerv, Quinoa675 HUF790(8437 Ft/kg)18. o.
- Folyékony jutalomfalat omega-3 & lazacból 6x15g, Omega-3 & Lazacból1035 HUF115019. o.
- Folyékony jutalomfalat tonhalból & csirkehússal 6x15g, Tonhalból & Csirkehússal1035 HUF115019. o.
- Folyékony jutalomfalat sajttal & tonhalból selyemragu 6x15g, Sajttal & Tonhalból Selyemragu1035 HUF115019. o.
- Folyékony jutalomfalat inulinnal & mannánnal 6x15g, Inulinnal & Mannánnal1035 HUF115019. o.
- Folyékony jutalomfalat répa és bárány aspik, Répa és Bárány Aspik1035 HUF115019. o.
- Jelly lovers csirke jutalomfalat csirkehússal 6x15g, Jelly Lovers Csirkehússal1035 HUF115019. o.
- Jelly lovers csirke jutalomfalat lazaccal 6x15g, Jelly Lovers Lazaccal1035 HUF115019. o.
- Stick Jutalomfalat Pulyka és Kacsa 3x6g, Stick Pulyka és Kacsa405 HUF45019. o.
- Stick Jutalomfalat Pulyka és Bárány 3x6g, Stick Pulyka és Bárány405 HUF45019. o.
- Stick Jutalomfalat Marha és Nyúl 3x6g, Stick Marha és Nyúl405 HUF45019. o.
- Crispy crunch superfood kacsa & feketebodzával 60g, Crispy Crunch Superfood Kacsa & Feketebodzával855 HUF95019. o.
- Crispy crunch maláta 60g, Crispy Crunch Maláta510 HUF59019. o.
- Yums pulyka lazac 40g, Yums Pulyka Lazac720 HUF80019. o.
- Vita Hearts Immunsystem szivecskék macskáknak Béta Glükán és Inulinnal 50g, Vita Hearts Immunsystem Béta Glükán és Inulinnal810 HUF90019. o.
- Vita Hearts Skin&Coat szivecskék cicáknak Inulin 50g, Vita Hearts Skin&Coat Inulin810 HUF90019. o.
- Licks & Bits nyelves nedves krém 60g, Licks & Bits nyelves krém1100 HUF120019. o.
- Carnilove cat adult salmon sensitive & long hair - lazac hosszúszőrű, Salmon Sensitive & Long Hair2190 HUF2690(5475 Ft/kg)19. o.
- N&d cat quinoa, Quinoa - Urinary kacsa / Digestive bárány / Weight Management bárány2990 HUF3590(9967 Ft/kg)19. o.
- ProVital Adult tonhal, Adult tonhal2190 HUF2690(1564 Ft/kg)19. o.
- Natures protection cat kitten poultry with kefir, Cat Kitten Poultry with kefir1690 HUF1990(4225 Ft/kg)19. o.
- Trixie fresh n easy, Babahintőpor illatú2990 HUF3990(3987 Ft/kg)20. o.
- Gulliver green line, Green Line, sötétszürke/szürke3990 HUF499020. o.
- Trixie játék macskáknak, Hosszú szőrű egér890 HUF109020. o.
- Trixie játék macskáknak, Plüss fagylalt és sütemény, macskamentával890 HUF109020. o.
- Trixie Műanyag kefe, puha sörtékkel2690 HUF359020. o.
- Trixie Nyakörv macskáknak, Fényvisszaverős, több színben890 HUF109020. o.
- Trixie Nyakörv macskáknak, szívecskés, több színben1190 HUF149020. o.
- Biosand macskaalom, babahintőpor illatú4990 HUF5890(587 Ft/kg)21. o.
- Petsup szilikonos macskaalom, babahintőpor illatú, szilikonos2490 HUF(655 Ft/l)21. o.
- Sanicat macskaalom 7days Freshness Aloe Vera attapulgit, 7days Freshness Aloe Vera, attapulgit, rózsaszín1990 HUF2390(398 Ft/kg)21. o.
- Citycat macskaalom, csomósódó, bentonit, fehér, többféle2490 HUF2990(249 Ft/l)21. o.
- Shuttle Peremes macska wc, Peremes2490 HUF299021. o.
- Macska wc 57x40x19 cm3990 HUF499021. o.
- Nutrin Complete, Prémium minőségű eledel felnőtt nyulaknak, gabonamentes, törpenyulaknak1790 HUF1990(4475 Ft/kg)22. o.
- Nutrin complete junior, Junior, Prémium minőségű eledel kölyöknyulaknak1490 HUF1690(3725 Ft/kg)22. o.
- Nestor Dupla rúd, Rágcsálóknak és nyulnak, többféle ízben790 HUF890(6870 Ft/kg)22. o.
- Nestor Dupla rúd, Rágcsálóknak és nyulnak, Trópusi gyümölcsös890 HUF990(7720 Ft/kg)22. o.
- Nutrin Nature, Nature, Prémium minőségű eledel tengerimalacoknak1990 HUF2390(2653 Ft/kg)22. o.
- Versele-Laga Complete Cuni eledel nyulaknak - Adult, Complete Cuni Adult, Sárgarépával és gyógynövényekkel2490 HUF279022. o.
- Versele-laga complete cuni, Complete Cuni, teljesértékű eledel 0-9 hónapos nyulak számára2790 HUF329022. o.
- Vitakraft menu vital hörcsög junior, Menu Vital Hörcsög Junior, Teljes értékű eledel hörcsögöknek990 HUF1150(2503 Ft/kg)22. o.
- Versele-laga complete cavia eledel tengerimalacoknak, Complete Cavia, Extra C vitaminnal2790 HUF329022. o.
- dr.dog vitamin easyDIGEST, easyDIGEST23. o.
- dr.dog vitamin multiMAX, multiMAX23. o.
- dr.dog vitamin jointPLUS, jointPLUS23. o.
- dr.dog vitamin allergyShield, allergyShield23. o.
- Pacific Akvárium szett29 990 HUF36 99024. o.
- Bio-lio haltáp vörös szúnyoglárva, Vörös Szúnyoglárva1290 HUF1590(10 750 Ft/l)24. o.
- Bio-lio haltáp tabletta eledel spirulinás, Spirulinás tabletta690 HUF790(23 Ft/db)24. o.
- Bio-lio haltáp színes szemcsés, Színes szemcsés (Morzsa Mix)890 HUF990(7417 Ft/l)24. o.
- BiogenicPet For Reptiles vitamin hüllőknek, For Reptiles vitamin1390 HUF1690(46 333 Ft/l)24. o.










